środa, 27 stycznia 2021. Imieniny Anieli, Juliana, Przemysława

Zasuwaj! vol. 2 już w tę niedzielę. Na liście startowej jest komplet! [WIDEO]

2020-02-19 13:36:12 (ost. akt: 2020-02-19 15:01:56)
Start Zasuwaj! vol. 1, do którego doszło 17 lutego 2019

Start Zasuwaj! vol. 1, do którego doszło 17 lutego 2019

Autor zdjęcia: Mateusz Partyga

Na najbliższą niedzielę 23 lutego przypada start drugiej edycji biegu Zasuwaj! Przygotowaliśmy garść informacji dla uczestników oraz kibiców — informują organizatorzy biegu przełajowego z Iławy do Susza.

Nawet nie wiecie, jak miło nam informować o drugiej edycji biegu Zasuwaj! Bo oznacza to, że wydarzenie sportowe mające miejsce na trasie z Iławy do Susza (w pierwszej edycji było dokładnie odwrotnie) przyjęło się w środowisku biegaczek i biegaczy i być może na dłużej trafi do kalendarza imprez sportowych w powiecie iławskim (formalnie bieg organizuje starostwo powiatowe w Iławie, miasto Iława, gmina Iława, gmina Susz oraz ich jednostki, takie jak Centrum Sportu i Rekreacji w Suszu oraz Iławskie Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji).

O założeniach Zasuwaj! vol. 2 informowaliśmy 23 stycznia 2020, wówczas też nakłanialiśmy do zapisania się do zimowego biegu przełajowego, długość trasy wynosi 27 kilometrów.

Lista startowa zapełniała się z tygodnia na tydzień. Jeszcze w niedzielę (16 lutego) było wolnych 9. miejsc, więc biegacze z Iławy przeprowadzili szybką akcję promocyjną wrzucając na facebooka nagranie wideo z zeszłorocznego biegu. Chwila moment i mamy komplet! Na starcie Zasuwaja! stanie 150 osób. Poniżej film z Zasuwaj! vol. 1 autorstwa Dominika Szymańskiego oraz — jak to zaznaczyli organizatorzy wydarzenia z CSiR Susz — garść informacji dla uczestników oraz kibiców, w tym mapa trasy.

REJESTRACJA: Rejestracja zawodników trwała do 21 lutego, lub do wyczerpania miejsc, co już nastąpiło.

BIURO ZAWODÓW: Biuro zawodów usytuowane w hali ICSTiR Iława, przy ul. Niepodległości 11B czynne będzie w dniu zawodów w godzinach: 7:00 - 8:30

DEPOZYT: Każdy zawodnik ma możliwość spakowania swoich rzeczy do worka oznaczonego numerem startowym i przekazania go do depozytu, który przetransportowany zostanie na metę zawodów. Worki przyjmowane będą w dniu zawodów w godzinach 8:00 - 8:30 przy biurze zawodów.

POWRÓT AUTOBUSEM DO IŁAWY: Autobus powrotny odwożący zawodników z Susza do Iławy odjedzie spod hali CSiR Susz o godzinie 14:30

START / META: Start biegu usytuowany będzie na bulwarze im Jana Pawła II przy hali ICSTiR Iława o godzinie 9:00, meta przy hali CSiR Susz, ul Piastowska 5C.

LIMIT CZASU: limit czasu wynosi 4h (słownie: cztery godziny)

PUNKTY ŻYWIENIA: Na trasie biegu znajdzie się 5 punktów odżywczych, na których znajdą się: woda, izotonik, herbata, banany

NA MECIE: Na mecie biegu na zawodników czekał będzie posiłek regeneracyjny. Szatnie, sanitariaty, natryski dostępne w hali CSiR Susz

ZAWODNIK OBOWIĄZKOWO MUSI POSIADAĆ: naładowany telefon, folię termiczną

ZAWODNIKOWI ZALECA SIĘ WYPOSAŻENIE W: bieliznę termoaktywną, kurtkę przeciwdeszczową oraz plecak biegowy
 
TELEFON ALARMOWY NA TRASIE BIEGU: Prosimy o zapisanie w pamięci telefonu numeru alarmowego 728-762-239.
 
IMPREZA TOWARZYSZĄCA: W dniu startu, w hali CSiR Susz odbywać się będzie impreza charytatywna pod hasłem "Pomóżmy Nikodemowi!". W ramach imprezy rozegrany zostanie turniej siatkówki, przeprowadzona zostanie licytacja voucherów/gadżetów, dodatkowo organizatorzy przewidują m.in. kiermasz ciast, kawę, herbatę, przekąski, loterię fantową. O godzinie 18:00 rozpocznie się zabawa taneczna z zespołem Sonus. Całkowity dochód z imprezy zostanie przekazany na leczenie oraz rehabilitacje ciężko chorego Nikosia Ziętarskiego, mieszkańca Susza. Zachęcamy do wsparcia akcji.

MAPA TRASYzico
m.partyga@gazetaolsztynska.pl


Czytaj e-wydanie
Gazeta Olsztyńska zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze. Roczna prenumerata e-wydania Gazety Olsztyńskiej i tygodnika lokalnego tylko 199 zł.

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.plPOLECAMY USŁUGI NASZYCH PRENUMERATORÓW

"Salon Margaret" - lśniące kolory, piękne i zdrowe paznokcie bez uczuleń. Mój profesjonalizm i nieskończone pomysły spodobają się każdej kobiecie
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages