Poniedziałek, 14 października 2019. Imieniny Alany, Damiana, Liwii

Woda, błoto i bieg — w Kamieńcu odbył się niezwykły wyścig w okolicach pałacu! [ZDJĘCIA]

2019-05-28 09:04:48 (ost. akt: 2019-05-28 09:21:26)
Pomocna dłoń na zawodach Cross Run Race w Kamieńcu

Pomocna dłoń na zawodach Cross Run Race w Kamieńcu

Autor zdjęcia: archiwum organizatorów

W czwartek 23 maja odbyła się pierwsza edycja biegu przełajowo-przeszkodowego Cross Run Race Kamieniec. Na starcie stawiło się ponad 200 zawodników niemal ze wszystkich szkół podstawowych i przedszkoli z gminy Susz oraz z SP Byszwałd, SP Rumienica oraz AZPO w Fijewie.

Spore wyzwanie biegowe i dużo błota, ale jednocześnie świetna zabawa — takie były pierwsze wrażenia uczestników biegu, zorganizowanego przez Szkołę Podstawową w Kamieńcu, Fundację Rozwoju Warmii i Mazur oraz sekcję sportową Crossfit Team Susz pod honorowym patronatem Burmistrza Susza.

Dzięki uprzejmości Wojciecha Myślińskiego zawody odbyły się na terenie dziedzińca oraz parku Pałacu w Kamieńcu. Zawodnicy rywalizowali w następujących kategoriach:
- Przedszkolaki 5-6 latki

- Uczniowie klas I-III

- Uczniowie klas IV-VI

- Uczniowie klas VII-VIII

- Rodzice i nauczyciele

Wyniki Cross Run Race Kamieniec 2019

Kategoria Przedszkolaki
dziewczęta

Miejsce I – Julia Dańczyszyn SP Babięty Wielkie
Miejsce II – Natalia Traczyk Przedszkole w Suszu
Miejsce III Antonina Szalkowska Przedszkole w Suszu

chłopcy
Miejsce I – Filip Komorowski Przedszkole w Suszu
Miejsce II – Kacper Borecki Przedszkole w Suszu
Miejsce III – Tymon Godlewski Przedszkole w Suszu

Kategoria Klasy I-III
dziewczęta

Miejsce I – Justyna Kędziela SP Byszwałd
Miejsce II – Zuzanna Chołuj SP Lubnowy
Miejsce III – Aleksandra Kępińska SP Lubnowy

chłopcy
Miejsce I – Jan Teodorski SP Susz
Miejsce II – Maksymilian Godlewski SP Susz
Miejsce III – Jakub Barbarewicz SP Babięty Wielkie

Kategoria Klasy IV-VI
dziewczęta

Miejsce I - Martyna Górnik SP Susz
Miejsce II - Milena Kamieniecka SP Susz
Miejsce III - Oliwia Zmora SP Lubnowy

chłopcy
Miejsce I –Artur Paśniewski SP Jawty Wielkie
Miejsce II – Wojciech Olszewski SP Susz
Miejsce III – Maciej Chojnowski SP Susz

Kategoria Klasy VII-VIII
dziewczęta

Miejsce I – Natalia Belka SP Jawty Wielkie
Miejsce II – Julia Kaca SP Susz
Miejsce III – Anna Kaca SP Susz

chłopcy
Miejsce I – Daniel Żuchowski SP Byszwałd
Miejsce II – Bartosz Lenski SP Jawty Wielkie
Miejsce III – Jakub Bińczyk SP Jawty Wielkie

Kategoria Rodzice/Nauczyciele
kobiety

Miejsce I – Sylwia Haska-Heleniak AZPO Fijewo
Miejsce II – Aldona Jurkiewicz SP Kamieniec
Miejsce III – Ewa Karwowska Urząd Miasta Susz

mężczyźni
Miejsce I – Robert Kaczyński – AZPO Fijewo
Miejsce II – Sławomir Jurkiewicz SP Kamieniec
Miejsce III – Piotr Gabryel Fundacja Rozwoju Warmii i Mazur

red
ilawa@gazetaolsztynska.pl
Nadesłane przez UM Susz
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages