Poniedziałek, 13 lipca 2020. Imieniny Danieli, Irwina, Małgorzaty

To już pewne: będzie kolejna edycja biegu przełajowego Zasuwaj!

2019-03-13 10:02:23 (ost. akt: 2019-03-13 10:15:28)
Uczestnikom pierwszej edycji bieg Zasuwaj! bardzo się spodobał, pokazują to Piotr Muc (z lewej) i Michał Skuzjus (tu przed Babiętami Wielkimi)

Uczestnikom pierwszej edycji bieg Zasuwaj! bardzo się spodobał, pokazują to Piotr Muc (z lewej) i Michał Skuzjus (tu przed Babiętami Wielkimi)

Autor zdjęcia: Mateusz Partyga

Wielu uczestników pierwszej edycji biegu przełajowego Zasuwaj na trasie Susz – Iława oraz kibiców sportu liczyło na to, że impreza, która już na inaugurację była bardzo udana, doczeka się kontynuacji. Wszystko na to wskazuje, takie są ustalenia organizatorów biegu.

W poniedziałek 11 marca w Iławie w urzędzie gminy w sali obrad odbyło się spotkanie podsumowujące pierwszą edycje biegu Zasuwaj! Susz - Iława. Spotkanie poprowadził dyrektor Centrum Sportu i Rekreacji im. Jana Pawła II w Suszu, Jarosław Piechotka, który podziękował wszystkim za dobrą współpracę przy organizacji tego przedsięwzięcia. Ponadto głos zabrał każdy z włodarzy trzech samorządów zaangażowanych w bieg Zasuwaj: wójt gminy Iława Krzysztof Harmaciński, zastępczyni burmistrza Iławy Dorota Kamińska oraz zastępca burmistrza Susza Zdzisław Zdzichowski.

Na spotkaniu byli również obecni: zastępca wójta gminy Iława Andrzej Brach, inspektor ds. promocji w gminie Iława Robert Jankowski, dyrektor Iławskiego Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji Wojciech Żmudziński oraz koordynator biegu z Centrum Sportu i Rekreacji im. Jana Pawła II w Suszu Kamil Jędrzejewski.

Na spotkaniu z przyczyn zawodowych zabrakło pomysłodawców biegu: Radosława Etmańskiego oraz Mariusza Wilka.

Wszyscy zebrani w sali obrad zgodnie podjęli decyzję o kolejnej edycji biegu, która odbędzie się w przyszłym roku. Pierwszą z decyzji na temat następnej edycji jest zwiększenie limitu startujących osób oraz dodanie kategorii wiekowych.

Na koniec wręczono podziękowania dla przedstawicieli jednostek: Nadleśnictwa Susz, Nadleśnictwa Iława, Szkoły Podstawowej w Ząbrowie, Ochotniczej Straży Pożarnej w Suszu, Ochotniczej Straży Pożarnej w Iławie, Ochotniczej Straży Pożarnej w Ząbrowie, Komisariatu Policji w Suszu, Komendy Powiatowej Policji w Iławie, podinsp. Sławomirowi Kołpackiemu z Wydziału Ruchu Drogowego w Iławie.

- Jeszcze raz dziękujemy wszystkim zaangażowanym w pierwszą edycję biegu Zasuwaj! - przekazują organizatorzy.

red. zico
m.partyga@gazetaolsztynska.pl

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages