Czarni stracili pierwsze punkty
2014-10-06 17:27:46(ost. akt: 2014-10-07 10:45:33)
W ligach piłkarskich, które nas interesują (IV liga, okręgówka, A i B klasa) w walce o awans liczą się nasze drużyny: GKS Wikielec, Unia Susz, Czarni Rudzienice oraz ITR Jeziorak Iława i Orzeł Ulnowo. Zobacz, jakimi wynikami kończyły się spotkania w ostatnich kolejkach, sprawdź, jak wyglądają tabele.
IV LIGA
Mamry Giżycko — GKS Wikielec 1:1 (0:0)
1:0 — Gołębiowski (50), 1:1 — Ludwiczak (65)
Mamry Giżycko — GKS Wikielec 1:1 (0:0)
1:0 — Gołębiowski (50), 1:1 — Ludwiczak (65)
POZOSTAŁE WYNIKI 11 KOLEJKI
Zatoka Braniewo — Granica Kętrzyn 2:1 (1:0)
Warmiak Łukta — Mrągowia Mrągowo 3:2 (1:1)
Victoria Bartoszyce — Start Kozłowo 0:4 (0:2)
Stomil II Olsztyn — Pisa Tewes-Bis Barczewo 4:1 (3:0)
Omulew Wielbark — Szynaka Motor Lubawa 2:0 (0:0)
Polonia Pasłęk — DKS Dobre Miasto 4:1 (1:0)
Błękitni Orneta — Warmia Olsztyn 0:1 (0:0)
Zatoka Braniewo — Granica Kętrzyn 2:1 (1:0)
Warmiak Łukta — Mrągowia Mrągowo 3:2 (1:1)
Victoria Bartoszyce — Start Kozłowo 0:4 (0:2)
Stomil II Olsztyn — Pisa Tewes-Bis Barczewo 4:1 (3:0)
Omulew Wielbark — Szynaka Motor Lubawa 2:0 (0:0)
Polonia Pasłęk — DKS Dobre Miasto 4:1 (1:0)
Błękitni Orneta — Warmia Olsztyn 0:1 (0:0)
PO 11 KOLEJKACH
KLASA OKRĘGOWA (gr. 2)
Tęcza Miłomłyn — Amex Bączek Unia Susz 0:0
1. | Warmiak | 23 | 24:10 |
2. | Granica | 22 | 24:11 |
3. | Wikielec | 21 | 20:16 |
4. | Mrągowia | 17 | 29:18 |
5. | Omulew | 16 | 17:9 |
6. | Zatoka | 16 | 16:22 |
7. | Start | 15 | 16:11 |
8. | Polonia | 15 | 26:24 |
9. | DKS | 14 | 15:15 |
10. | Błękitni | 14 | 12:13 |
11. | Pisa | 14 | 17:20 |
12. | Mamry | 13 | 16:14 |
13. | Motor | 13 | 14:15 |
14. | Stomil II | 13 | 16:19 |
15. | Warmia | 12 | 12:27 |
16. | Victoria | 3 | 6:36 |
KLASA OKRĘGOWA (gr. 2)
Tęcza Miłomłyn — Amex Bączek Unia Susz 0:0
POZOSTAŁE WYNIKI 11 KOLEJKI
Zalew Frombork — Wel Lidzbark Welski 0:0
Syrena Młynary — Start Nidzica 2:3 (1:2)
Fortuna Gągławki — Olimpia II Elbląg 5:1 (3:1)
Ewingi Zalewo — GKS Stawiguda 1:1 (0:0)
Polonia Iłowo — Kormoran Zwierzewo 2:2 (1:0)
Orzeł Janowiec Kościelny — Radomniak Radomno 2:1 (0:1)
Concordia II Elbląg — Grunwald Gierzwałd 2:2 (1:1)
Zalew Frombork — Wel Lidzbark Welski 0:0
Syrena Młynary — Start Nidzica 2:3 (1:2)
Fortuna Gągławki — Olimpia II Elbląg 5:1 (3:1)
Ewingi Zalewo — GKS Stawiguda 1:1 (0:0)
Polonia Iłowo — Kormoran Zwierzewo 2:2 (1:0)
Orzeł Janowiec Kościelny — Radomniak Radomno 2:1 (0:1)
Concordia II Elbląg — Grunwald Gierzwałd 2:2 (1:1)
PO 11 KOLEJKACH
1. | Unia | 24 | 27:8 |
2. | GKS | 21 | 23:12 |
3. | Zalew | 19 | 35:17 |
4. | Wel | 19 | 14:22 |
5. | Orzeł | 17 | 29:20 |
6. | Tęcza | 17 | 18:13 |
7. | Start | 17 | 21:17 |
8. | Ewingi | 17 | 17:21 |
9. | Olimpia | 16 | 25:21 |
10. | Fortuna | 15 | 26:27 |
11. | Kormoran | 13 | 20:24 |
12. | Syrena | 12 | 29:28 |
13. | Polonia | 12 | 19:33 |
14. | Concordia | 11 | 13:23 |
15. | Grunwald | 10 | 13:32 |
16. | Radomniak | 9 | 14:22 |
A KLASA (gr. 4)
Frednowy/ Karaś — LKS Tyrowo 3:5
KS Mroczno — Osa Ząbrowo 0:0
Gmina Kozłowo — Czarni Rudzenice 2:2
Iskra Narzym — Olimpia Kisielice 1:0
Frednowy/ Karaś — LKS Tyrowo 3:5
KS Mroczno — Osa Ząbrowo 0:0
Gmina Kozłowo — Czarni Rudzenice 2:2
Iskra Narzym — Olimpia Kisielice 1:0
POZOSTAŁE WYNIKI 7 KOLEJKI
GSZS Rybno — Novoplast Mszanowo 4:0
Zamek Kurzętnik — Ossa Biskupiec 1:1
GSZS Rybno — Novoplast Mszanowo 4:0
Zamek Kurzętnik — Ossa Biskupiec 1:1
PO 7 KOLEJKACH
1. | Czarni | 19 | 22:3 |
2. | Rybno | 16 | 23:9 |
3. | Novoplast | 15 | 20:14 |
4. | Osa | 12 | 15:9 |
5. | Kozłowo | 10 | 13:13 |
6. | Mroczno | 10 | 10:7 |
7. | Tyrowo | 9 | 17:16 |
8. | Ossa | 8 | 18:25 |
9. | Iskra | 6 | 7:16 |
10. | Zamek | 5 | 6:15 |
11. | Frednowy | 3 | 12:27 |
12. | Olimpia | 3 | 10:19 |
B KLASA (gr. 4)
Jeziorak Iława — GKS LZS Szymbark 2:1
Płomień Turznica — Orzeł Ulnowo 7:4
Jeziorak Iława — GKS LZS Szymbark 2:1
Płomień Turznica — Orzeł Ulnowo 7:4
POZOSTAŁE WYNIKI 7 KOLEJKI
Avista Łążyn — SKF Kunki 4:0
Wardom Jamielnik — Lider Złotowo 0:2
Wicher Gwiździny — Iskra Smykówko 4:2
Oristo Montowo — Mewa Smykowo 6:4
Avista Łążyn — SKF Kunki 4:0
Wardom Jamielnik — Lider Złotowo 0:2
Wicher Gwiździny — Iskra Smykówko 4:2
Oristo Montowo — Mewa Smykowo 6:4
PO 7 KOLEJKACH
zico
m.partyga@gazetaolsztynska.pl
1. | Płomień | 17 | 22:11 |
2. | ITR Jeziorak | 14 | 17:5 |
3. | Wicher | 13 | 15:7 |
4. | Orzeł | 12 | 19:11 |
5. | Lider | 11 | 17:6 |
6. | Avista | 11 | 14:10 |
7. | Kunki | 10 | 10:15 |
8. | Jordan | 7 | 13:16 |
9. | Wardrom | 7 | 5:10 |
10. | Iskra | 6 | 13:20 |
11. | Oristo | 6 | 12:22 |
12. | Mewa | 3 | 10:22 |
13. | Szymbark | 2 | 7:19 |
zico
m.partyga@gazetaolsztynska.pl
Komentarze (3) pokaż wszystkie komentarze w serwisie
Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.
Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych
Zaloguj się lub wejdź przez
Mateusz Partyga, autor tekstu #1501585 | 212.160.*.* 7 paź 2014 10:50
Dociekliwy, masz rację. Zapomniałem o trzech walkowerowych punktach, które Płomień ma za mecz z Mewą. Już jest poprawione. Jeśli WMZPN zweryfikuje jeszcze inaczej wynik tego meczu, to naniesiemy kolejną poprawkę w tabeli.
odpowiedz na ten komentarz
dociekliwy #1501422 | 213.158.*.* 7 paź 2014 07:03
Dlaczego Jeziorak jest liderem jak Płomień wygrał swój mecz i powinien mieć 17 pkt.
odpowiedz na ten komentarz
nagrania #1501164 | 83.9.*.* 6 paź 2014 19:10
bramki z meczu ITR - GKS sa na yt pod haslami : "bramka kaszlewicza" bramka mateusza greca", bramka Krajewskiego
odpowiedz na ten komentarz