Wtorek, 23 października 2018. Imieniny Edwarda, Marleny, Seweryna

Podziel się:

Podziel się:

Książkowe wieści z SP4 Iława

Serce SP 4 Iława czyli książnica szkolna. Prężna działalność koła bibliotecznego. Zaproszenie do odwiedzin i skorzystania z oferty bibliotecznej

Jesienne porządki w bibliotece
Po wakacjach w bibliotece szkolnej królowały góry podręczników. Ale uczniowie szybko się nimi podzielili. No i można się było zabrać za królestwo książek w sposób bardziej elegancki.

Jesienne porządki w bibliotece uwieńczone zostały zmianą wystroju tablic. Umieszczono nowe wykazy lektur obowiązujące w klasach I – VII. Czekamy na uczniów, którzy jak spadające jesienne listki, chłonąć będą przepiękną literaturę. A jest w czym wybierać. Powodzenia!!!!!!

Lekcja biblioteczna

Dnia 20 września w klasie Va nauczycielka biblioteki p. Daria Zielińska przeprowadziła lekcję biblioteczną nt. „Budowa książki”. Prowadząca zapoznała uczennice z elementami, z których składa się każda książka na podstawie wcześniej przygotowanej planszy. Dziewczęta miały za zadanie rozwiązać krzyżówkę oraz uzupełnić zdania w celu utrwalenia poznanych na lekcji pojęć.
Zajęcia bardzo się spodobały i wygląda na to, iż Va będzie teraz częściej zaglądać do świata związanego z erą Gutenberga.
D. Zielińska


Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Barbara Flis oraz opublikowany na portalu Iława: Książkowe wieści z SP4 Iława
Oceń artykuł:

(0)