Piątek, 25 września 2020. Imieniny Aureli, Kamila, Kleofasa

Podziel się:

Podziel się:

I Otwarty Turniej Warcabowy

W czwartek 16 sierpnia Galeria przy Ratuszu stanie się areną, na której zmierzą się miłośnicy gry w warcaby. Wszystko to za sprawą I Otwartego Turnieju Warcabowego o Puchar Burmistrza Iławy.

Turniej ma charakter otwarty dla wszystkich amatorów gry w warcaby. Mogą w nim uczestniczyć: dzieci, młodzież oraz dorośli. Turniej rozgrywany będzie z podziałem na następujące kategorie: dzieci do 13 lat, młodzież do18 lat i dorośli.
Zgłoszenia (do 13 sierpnia) przyjmuje Miejska Biblioteka Publiczna w Iławie, telefonicznie, pod nr. tel. 89 649 16 18, 649 16 19, e-mailowo: mbp@biblioteka.ilawa.pl (temat wiadomości prosimy zatytułować „Turniej warcabowy”)
Jednak do turnieju można przystąpić także w dniu jego rozpoczęcia.

Regulamin gry dostępny jest na stronie: www.biblioteka.ilawa.pl

Na turniej zapraszają organizatorzy: Miejska Biblioteka Publiczna w Iławie, Iławski Klub Sportu, Kultury Fizycznej i Turystyki Niewidomych i Słabowidzących „MORENA” i Wydział Komunikacji Społecznej Urzędu Miasta w Iławie.
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: MBP Iława oraz opublikowany na portalu Iława: Pierwszy Otwarty Turniej Warcabowy w Iławie
Oceń artykuł:

(0)