Poniedziałek, 18 marca 2019. Imieniny Edwarda, Narcyza, Zbysława

Podziel się:

Podziel się:

Pomóż czworonogom z iławskiego schroniska

Właśnie ruszyły akcje, dzięki którym każdy może pomóc naszym "braciom mniejszym", kupując zdjęcie lub oddając swój głos w kampanii "Mamy serce dla Psów i Kotów".

„Kup zdjęcie psu na budę” – charytatywna aukcja zdjęć
Do 13 października w holu iławskiej biblioteki publicznej czynna jest wystawa podopiecznych iławskiego schroniska w obiektywie Edyty Portjanko. Wszystkie zaprezentowane na wystawie zdjęcia są do kupienia - wystarczy zadeklarować chęć nabycia i wrzucić pieniądze do puszki w Wypożyczalni dla Dorosłych. Zdjęcie zostaje zarezerwowane i będzie do odebrania po zakończeniu wystawy. Całkowity dochód z akcji zostanie przeznaczony na zakup nowych bud i podestów dla psów z iławskiego schroniska.

„Mam serce dla Psa i Kota” – kampania marki Pedigree i Whiskas
Akcja trwa od 11 września do 31 października 2017 roku, celem kampanii jest rozdanie miliona posiłków dla psów i kotów w wybranych schroniskach. O ilości przyznanych posiłków decydują internauci, którzy raz dziennie mogą zagłosować na wybrane schronisko. Wystarczy wejść na stronę http://www.milionposilkow.pl i wskazać iławskie schronisko.

W imieniu organizatorów akcji: OTOZ Animals Schronisko w Iławie oraz Miejskiej Biblioteki Publicznej zapraszamy 4 października o godz. 16:00 do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Iławie, ul. Jagiellończyka 3 na finał aukcji zdjęć.
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: MBP Iława oraz opublikowany na portalu Iława: Pomóż czworonogom z iławskiego schroniska
Oceń artykuł:

(0)