Zajączkowski jednak nie wyprowadza się z Sienkiewicza

2011-11-28 10:20:39

Dobrze, że przy artykule o odejściu Piotra Zajączkowskiego z Jezioraka użyliśmy słowa „prawdopodobnie”, bo zarząd iławskiego klubu zdecydował się jednak na pozostawienie tego szkoleniowca. Przed trenerem teraz stoi zadanie utrzymania drużyny w II lidze.

Piotr Zajączkowski

Piotr Zajączkowski

Autor: Mateusz Partyga

Jeszcze kilka dni temu (dokładnie w czwartek 24 listopada) pisaliśmy, że dojdzie do rozwiązania za porozumieniem stron umowy o pracę szkoleniowca z Ornety z klubem z Iławy. Powodem był ostatnie wyniki Jezioraka, a raczej ich brak (iławianie nie wygrali od dwunastu meczów, ostatnie sześć spotkań — nie licząc anulowanego zwycięstwa z Sokołem Sokółka — przegrali).

W klubie z ulicy Sienkiewicza postanowili jednak jeszcze raz przysiąść nad sprawą zwolnienia trenera i.... — Postanowiliśmy, że damy jeszcze szansę Piotrkowi Zajączkowskiemu. Skąd taka decyzja? Ano stąd, że przeanalizowaliśmy rundę jesienną i stwierdziliśmy, że gra drużyny nie była zła. Jeziorak grał dobrze, ale nieskutecznie. Wszyscy zgodnie stwierdziliśmy, że największym błędem minionego półrocza byłe letnie transfery, które nic wielkiego nie wniosły do naszej drużyny — mówi Kazimierz Paluszewski.



Więcej na temat pozostania trenera Zajączkowskiego w Jezioraku w dzisiejszej (poniedziałek, 28 listopada) „Gazecie Olsztyńskiej” oraz w najbliższym wydaniu „Gazety Iławskiej” (piątek, 2 grudnia).




zico

m.partyga@gazetaolsztynska.pl

Widziałeś coś ciekawego, chcesz podzielić się informacją, zdjęciami? Daj nam znać, a zajmiemy się Twoim tematem! Napisz do nas: internet@gazetaolsztynska.pl lub dodaj swój artykuł.

Komentarze 10 pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj swój komentarz

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

  1. Najwierniejszy Kibic Klubu Sportowego Jeziora #478559 | 89.228.*.* 15-12-2011 09:28

    OCZYWIŚCIE TEKST TERAŹNIEJSZY I CAŁY!!! BBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBB BBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAARRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR RRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRDDDDDDDDDDDDD DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD DDDDDDZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ ZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZOOOOOOO OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO OOOOO PPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP PPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP IIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIILLLLLLL LLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL LLLLLLLLLLLLLLLLLLLLNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN NNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNEEEEEEEE EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE EEEEEEEEEEEEEEEEEEE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

  2. Najwierniejszy Kibic Klubu Sportowego Jeziora #478557 | 89.228.*.* 15-12-2011 09:24

    TEKST HYMNU LIGI MISTRZÓW POTRZEBNY NA WCZORAJ!!! JEŚLI KTOŚ ZNAJDZIE AKTUALNY HYMN LIGI MISTRZÓW PROSZONY JEST O ODPISANIE NA TEN KOMENTARZ JAK NAJSZYBCIEJ, BO POTRZEBNE DO WPISU NA WP.PL!!!

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

  3. Abhdul #472307 | 46.134.*.* 09-12-2011 21:56

    Oj Oj nie gadajcie udawalo nam sie wygrywac z przydupasami z olsztyna U Siebie 4:0 i u nich 0:4 wiec witkowski tez cos robił :)

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

  4. mlks oks #466263 | 109.95.*.* 05-12-2011 12:38

    nic wam nie pomoże iławska biedoto ;-] do pracy do szynaki parobki lenina

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

  5. jarek #465461 | 89.228.*.* 04-12-2011 15:39

    witkowski zajebistym trenerem byl w Jezioraku ! duzo wymagal i byl ostry dla nich i chyba zawodnikom sie to nie podobalo

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

  6. Zibi #458454 | 62.148.*.* 28-11-2011 23:52

    Zajączkowski jest po prostu mało wymagający. Paluszewski obiecał mu, że niekiedy dostanie na pizzę i to mu odpowiadało.Żaden rozsądny trener nie pójdzie obecnie pracować do Iławy.

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

    1. ACAB #458298 | 80.48.*.* 28-11-2011 21:09

      witkowski nic nie zrobił? zastanów sie człowieku!! dzięki niemu Jeziorak wywalczył awans do II ligi

      Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

    2. A. B. #458149 | 89.228.*.* 28-11-2011 19:10

      Witkowski już był i nic nie zrobił , a Zajączkowski jest dobry w tym co robi , tylko nie ma z kim. Pogonić gwiazdorów i stworzyc prawdziwą piłkę w Iławie !!!

      ! - + odpowiedz na ten komentarz

    3. KAT #457675 | 212.244.*.* 28-11-2011 11:07

      Oj chetni byli... np Marek Witkowski

      ! - + odpowiedz na ten komentarz

    4. Ole #457658 | 79.162.*.* 28-11-2011 10:44

      Prawda jest taka, ze nie było chętnych do pracy w Iławie i dlatego Zajączkowski został. I chyba najlepsze rozwiązanie.

      ! - + odpowiedz na ten komentarz