Zdolna młodzież otrzymała stypendia
2021-04-14 08:54:16(ost. akt: 2021-04-14 09:54:08)
Od 18 lat w gminie Iława przyznawane są stypendia dla uzdolnionej młodzieży. Pandemia tym razem wymogła, by dokumenty świadczące o przyznaniu stypendium wręczane były nie na gali, a podczas indywidualnych spotkań.
Aby takie stypendium otrzymać, uczeń musi uzyskać wysoką średnią ocen, określoną przez szkolną komisję stypendialną i co najmniej dobrą ocenę z zachowania oraz osiągać sukcesy w konkursach, olimpiadach itp.
Tradycją stało się, że stypendia wręczane są z udziałem przedstawicieli Gminy.
Niestety ze względu na czasowe ograniczenie funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 stypendia wręczane były w mniej uroczysty sposób z zachowaniem obowiązujących zasad bezpieczeństwa.
Niestety ze względu na czasowe ograniczenie funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 stypendia wręczane były w mniej uroczysty sposób z zachowaniem obowiązujących zasad bezpieczeństwa.
Wysokość stypendium wynosiła od 100,00 zł do 270,00 zł. W całej gminie wręczono 82 stypendia.
Poniżej - pełna lista aktualnych stypendystów ze szkół gminy Iława.
Poniżej - pełna lista aktualnych stypendystów ze szkół gminy Iława.
Szkoła Podstawowa we Franciszkowie
1. Cwalina Nikola IV
2. Koziej Martyna IV
3. Kozłowska Antonina IV
4. Szypczyńska Gabriela IV
5. Wilczewski Szymon IV
6. Antkowiak Oliwia VI
7. Augustyniak Adam VI
8. Cichorek Magdalena VI
9. Iskierka Piotr VI
10. Jakielski Iwo VI
11. Kapica Maja VII
12. Małkowska Wiktoria VII
1. Cwalina Nikola IV
2. Koziej Martyna IV
3. Kozłowska Antonina IV
4. Szypczyńska Gabriela IV
5. Wilczewski Szymon IV
6. Antkowiak Oliwia VI
7. Augustyniak Adam VI
8. Cichorek Magdalena VI
9. Iskierka Piotr VI
10. Jakielski Iwo VI
11. Kapica Maja VII
12. Małkowska Wiktoria VII
Szkoła Podstawowa im. mjr Henryka Dobrzańskiego „HUBALA” w Gałdowie
1. Domeracki Gracjan VI
2. Gałamon Jacek VI
3. Rekowska Natalia VI
4. Chmielewska Natalia VIII
5. Rekowska Wiktoria VIII
1. Domeracki Gracjan VI
2. Gałamon Jacek VI
3. Rekowska Natalia VI
4. Chmielewska Natalia VIII
5. Rekowska Wiktoria VIII
Szkoła Podstawowa w Gromotach
1. Komosińska Ewelina V
2. Lipowska Julia V
3. Mroczyńska Agnieszka V
4. Wasiewski Wojciech V
5. Kreczkowski Michał VI
6. Sobczyński Artur VI
7. Tetkowska Lena VI
8. Dobrzyńska Amelia VII
9. Grochowiecka Amelia VII
10. Kaczmarczyk Monika VII
11. Piontkowski Mariusz VII
12. Rochowicz Milena VII
13. Bojar Nadia VIII
14. Kamionka Katarzyna VIII
15. Kapela Klaudia VIII
16. Sobczyńska Aleksandra VIII
2. Lipowska Julia V
3. Mroczyńska Agnieszka V
4. Wasiewski Wojciech V
5. Kreczkowski Michał VI
6. Sobczyński Artur VI
7. Tetkowska Lena VI
8. Dobrzyńska Amelia VII
9. Grochowiecka Amelia VII
10. Kaczmarczyk Monika VII
11. Piontkowski Mariusz VII
12. Rochowicz Milena VII
13. Bojar Nadia VIII
14. Kamionka Katarzyna VIII
15. Kapela Klaudia VIII
16. Sobczyńska Aleksandra VIII
Szkoła Podstawowa w Lasecznie
1. Bonisławska Klaudia VI
2. Bukowski Jan VI
3. Janik Kacper VI
4. Krzwkowski Konrad VI
5. Łukomska Maja VI
6. Skolmowski Jakub VII
7. Bojanowska Paulina VIII
8. Buchalski Michał VIII
2. Bukowski Jan VI
3. Janik Kacper VI
4. Krzwkowski Konrad VI
5. Łukomska Maja VI
6. Skolmowski Jakub VII
7. Bojanowska Paulina VIII
8. Buchalski Michał VIII
Szkoła Podstawowa im. Michała Lengowskiego w Rudzienicach
1. Radtke Zofia IV
2. Waśniewska Zuzanna IV
3. Droma Sandra V
4. Dziewulska Irena V
5. Jurkiewicz Jędrzej V
6. Cichoń Gabriela VI
7. Napora Ryszard VI
8. Roman Sandra VI
9. Pokojski Mateusz VIII
10. Terebińska Roksana VIII
11. Wilk Marcel VIII
2. Waśniewska Zuzanna IV
3. Droma Sandra V
4. Dziewulska Irena V
5. Jurkiewicz Jędrzej V
6. Cichoń Gabriela VI
7. Napora Ryszard VI
8. Roman Sandra VI
9. Pokojski Mateusz VIII
10. Terebińska Roksana VIII
11. Wilk Marcel VIII
Zespół Szkolno–Przedszkolny w Wikielcu
1. Jankowska Aleksandra V
2. Surmacz Oliwia V
3. Waszelewski Kacper V
4. Bytner Wiktoria VI
5. Dmuchowski Wit VI
6. Glinka Maja VI
7. Surmacz Filip VI
8. Szagała Lena VI
9. Glinka Amelia VII
10. Langiewicz Anna VII
11. Moszczyńska Oliwia VII
12. Stryjek Oliwia VII
13. Dmuchowski Roch VIII
2. Surmacz Oliwia V
3. Waszelewski Kacper V
4. Bytner Wiktoria VI
5. Dmuchowski Wit VI
6. Glinka Maja VI
7. Surmacz Filip VI
8. Szagała Lena VI
9. Glinka Amelia VII
10. Langiewicz Anna VII
11. Moszczyńska Oliwia VII
12. Stryjek Oliwia VII
13. Dmuchowski Roch VIII
Szkoła Podstawowa im. Twórców Literatury Dziecięcej w Ząbrowie
1. Skrzypek Nikola V
2. Grzegrzółka Filip VI
3. Koper Amelia VI
4. Kornaga Marcel VI
5. Myślińska Wiktoria VI
6. Sakwiński Jakub VI
7. Tomanek Fabian VI
8. Turzyński Maksymilian VI
9. Czubińska Julia VII
10. Ćwiklik Amelia VII
11. Kacprzak Edyta VII
12. Plec Filip VII
13. Skrzyniarz Emilia VII
14. Zboińska Alicja VII
15. Ciarkowska Zuzanna VIII
16. Szlachcic Julia VIII
17. Tomanek Kornelia VIII
2. Grzegrzółka Filip VI
3. Koper Amelia VI
4. Kornaga Marcel VI
5. Myślińska Wiktoria VI
6. Sakwiński Jakub VI
7. Tomanek Fabian VI
8. Turzyński Maksymilian VI
9. Czubińska Julia VII
10. Ćwiklik Amelia VII
11. Kacprzak Edyta VII
12. Plec Filip VII
13. Skrzyniarz Emilia VII
14. Zboińska Alicja VII
15. Ciarkowska Zuzanna VIII
16. Szlachcic Julia VIII
17. Tomanek Kornelia VIII
gmina-ilawa.pl
Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie
Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.
Zaloguj się lub wejdź przez