Sromotna porażka Jezioraka! A inni? Znamy wyniki sobotnich meczów

2021-03-27 16:31:40(ost. akt: 2021-03-29 12:10:26)
Sędzia Paweł Aptowicz z Iławy tuż przed rozpoczęciem meczu GKS Stawiguda - Unia Susz

Autor zdjęcia: KS Unia Susz

IV-ligowa drużyna Jezioraka przegrała dziś (sobota 27 marca) na swoim terenie z Tęczą Biskupiec aż 1:5! Sprawdzamy, jakimi wynikami zakończyły się sobotnie mecze ligowe zespołów z pow. iławskiego.
Sobota 27 marca

Tęcza Biskupiec — Jeziorak Iława 5:1 (3:1) (IV liga)
Gol dla Jezioraka: Michał Kwiatkowski (4)

Mecz rozegrany na stadionie miejskim w Iławie, na sztucznej płycie

JEZIORAK (wyjściowa 11): Ciura – Kressin, Słomski, Neumann, Sagan, Czarnota, Kwiatkowski, Galas, Madej, Nowiński, Świniarski,

Iławianie w drugim kolejnym meczu nie potrafią wygrać - ponownie grali na swoim terenie, jednak teoretycznie w roli gości, a nie gospodarzy (identycznie jak w zremisowanym tydzień temu spotkaniu ze Stomilem II Olsztyn).

Jeziorak prowadził już po kilku minutach od rozpoczęcia spotkania po bramce Michała Kwiatkowskiego z dystansu. Potem strzelali już jednak tylko zawodnicy Tęczy: trzy razy do przerwy i dwukrotnie po zmianie stron. Zakończyło się wynikiem 5:1 dla drużyny z Biskupca!

Polonia Lidzbark Warmiński — Motor Lubawa 2:1 (0:1) (IV liga)
Gol dla Motoru: Łukasz Goździejewski (44)

MOTOR (wyjściowa 11): Kościński – Sobótka, Gerka, Zelmański, Rykaczewski, Szymański, Zasuwa, Goździejewski, Józefowicz, Ewertowski, Sobolewski,

Lubawianie, podobnie jak ekipa z Iławy, także prowadziła, choć w tym przypadku Motor grał już na pewno na obcym terenie. Piękną bramkę z rzutu wolnego zdobył Łukasz Goździejewski.

Niestety, zespół trenera Krzysztofa Malinowskiego nie zdołał dowieźć trzech punktów do końcowego gwizdka - dosłownie w ciągu ostatnich dziesięciu minut drugiej połowy Polonia zdobyła dwie bramki i przechyliła szalę zwycięstwa na swoją korzyść.

GKS Stawiguda — Unia Susz 0:1 (0:0) (klasa okręgowa)

Gol dla Unii: Mateusz Wiśniewski (90+)

Iskra Narzym — Avista Łążyn 3:1 (3:1) (A klasa)

Gol dla Avisty: Rafał Dudek (45)

MKS Działdowo — Orzeł Ulnowo 2:0 (1:0) (A klasa)

Zamek Kurzętnik — Czarni Rudzienice 1:6 (0:1) (A klasa)

Gole dla Czarnych: Adam Kołakowski x2, Bartosz Lisiak, Krystian Wrześniak, Adrian Płoski, Marcin Karczewski,

Niedziela 28 marca

Broń Radom – GKS Wikielec 2:1 (0:0) (III liga)
1:0 - Elian (59), 2:0 - Leśniewski (68), 2:1 - Jankowski (70)

Więcej o meczu TUTAJ

LZS Frednowy — Jordan Kazanice 1:3 (1:1) (A klasa)
Bramki: Damian Demczak (17) – Szymon Bogdański (40), Janusz Okuniewski (55), Arkadiusz Michałowski (89)

Wel Lidzbark — Constract Złotowo 3:1 (2:0) (A klasa)
Bramki: Patryk Godziszewski (23), Mateusz Dobucki (38), Filip Kornowski (48) – bramka samobójcza (73)