Wtorek, 26 stycznia 2021. Imieniny Lutosława, Normy, Pauliny

PudełkoweLove, czyli Twoja przygoda z cateringiem dietetycznym dietyzycia.pl

2021-01-05 14:59:22 (ost. akt: 2021-01-05 15:20:28) Artykuł sponsorowany

Autor zdjęcia: Diety życia

Często słowo "dieta" brzmi jak wyrok. Oznacza to, że właśnie zaczyna się etap głodówki, wielkich wyrzeczeń i tęsknoty za ulubionymi daniami. Na dodatek tylko dlatego, że tu i ówdzie jest zbyt wiele kilogramów. Lub co gorsza, coś nam dolega.

A gdyby tak w diecie dostrzec szansę, początek nowego, lepszego życia? Gdyby raz na zawsze pożegnać mit, że dieta to heroiczny stan niekończących się wyrzeczeń?
Niemożliwe? O tym, że jest to możliwe dowiadujemy się od najlepszych fachowców w tej dziedzinie.

Kamila opowiada skąd pomysł na "Diety życia":

Mam na imię Kamila. Jestem kobietą, żoną i matką dwóch cudownych dziewczynek. Rodzina i ich zdrowie jest dla mnie najważniejsze. Zawsze czułam się odpowiedzialna za ich zdrowie, starałam się przygotowywać zdrowe, pełnowartościowe i smaczne posiłki ale zdaję sobie sprawę, że jest to niezwykle ciężkie dla każdej osoby w XXI wieku. Ciągły pęd, praca, obowiązki domowe, brak specjalistycznej wiedzy, to wszystko wpływa na to, że jemy w pośpiechu, byle jak i byle co.

W swoim najbliższym środowisku widzę coraz więcej osób dotkniętych chorobami cywilizacyjnymi wynikającymi z niezdrowych nawyków żywieniowych (otyłość, nadwaga, cukrzyca insulinooporność, choroby układu krążenia). Okazuje się, że choroby cywilizacyjne stanowią przyczynę ponad 80 procent zgonów. Dlatego tak ważne jest aby im przeciwdziałać.

Dlaczego ten temat jest dla mnie tak ważny i bliski? Ponieważ straciłam bliską i kochaną osobę – MOJEGO TATĘ, i wiem doskonale, że złe nawyki żywieniowe doprowadziły do jego przedwczesnej śmierci. Kochani, nasze i naszych najbliższych życie i zdrowie jest w naszych rękach i nie jest to pusty bezmyślny slogan. Dbajmy o nie, bo mamy je tylko jedno. Moje obserwacje i przykre doświadczenia doprowadziły do zrodzenia się w mojej głowie pomysłu otworzenia profesjonalnej firmy oferującej dietę pudełkową dla tych którzy:

- kochają jeść ale nie chcą chodzić z nadprogramowymi kilogramami,
- nie mają czasu i nie posiadają wiedzy, żeby przygotować zdrowy i zbilansowany posiłek,
- chcą z nami zmienić złe nawyki żywieniowe,
- chcą poprawić stan zdrowia i cieszyć się długim i szczęśliwym życiem z najbliższymi.

Brzmi ciekawie prawda? Prawdą jest to, że przyszło nam żyć w czasach kiedy bezustannie brakuje nam czasu na gotowanie, dla siebie, na badania, czyli nie możemy zadbać o siebie tak jak powinniśmy. A jeśli tego nie zrobimy to nie będziemy mogli w pełni korzystać z życia, z dnia i każdej jego minuty, która jest nam dana raz i nigdy się nie powtórzy.

Jeśli w tym całym szalonym świecie, zapełnionym kalendarzu między kawą a....kawą, znalazłeś chwilę, aby dotrwać właśnie do tej linijki artykułu, to jest wielki, milowy krok w Twojej drodze po nową, lepszą wersję siebie.

Teraz pozostaje oddać się w ręce specjalistów na www.dietyzycia.pl
Fachowcy od jedzenia i zdrowego stylu życia nie mają czarodziejskiej różdżki, ale mają ogromne doświadczenie, wiedzę i ... jeszcze dla Ciebie ugotują.

Zatem zajrzyj na www.dietyzycia.pl i zacznij swoją przygodę.

Polub nas na Facebooku:

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages