Wtorek, 26 stycznia 2021. Imieniny Lutosława, Normy, Pauliny

Świąteczna gala siatkarska Zrywu w mocno okrojonym składzie [zdjęcia]

2020-12-25 09:49:09 (ost. akt: 2020-12-25 10:05:43)

Autor zdjęcia: Mateusz Partyga

W tym specyficznym dla nas wszystkich roku, w związku z pandemią, organizatorzy Małgorzata i Mieczysław Pietroczuk postanowili odwołać główne uroczystości Świątecznej Gali Siatkówki Zrywu, czyli spotkania wychowanków, zawodniczek i zawodników iławskiego klubu.

- Obecna sytuacja epidemiologiczna nie pozwala nam na ryzyko zorganizowania spotkania ze wszystkimi uczestnikami Gali, zależy nam na zdrowiu nas wszystkich i waszych najbliższych – powiedział Mieczysław Pietroczuk, główny organizator i pomysłodawca Świątecznej Gali Siatkówki Zrywu.

>>> W środę 23 grudnia, z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa, najmłodsi adepci siatkówki Międzyszkolnego Klubu Sportowego Zryw-Volley Iława upamiętnili coroczne siatkarskie spotkania podczas XXVII Świątecznej Gali Siatkówki Zrywu. Przed tradycyjnym turniejem minisiatkówki gier singlowych najmłodszych sportowców, odbyła się również tradycyjna uroczystość wręczenia wyróżnień i nagród za miniony sezon.

Wśród wyróżnionych znalazły się siatkarki MKS Kris-Bus Zryw-Volley Iława Nikola Sołobodowska i Ewelina Jarnicka – brązowe medalistki mistrzostw województwa w siatkówce plażowej kadetek i półfinalistki mistrzostw Polski w siatkówce plażowej kadetek. Natomiast główna nagroda i wyróżnienie trafiły na ręce Wiktorii Borszewskiej i Zuzanny Iwankowskiej, brązowych medalistek mistrzostw województwa i finalistek mistrzostw Polski w siatkówce plażowej juniorek.

Trenerzy Zrywu, Małgorzata i Mieczysław Pietroczuk, podziękowali swoim zawodniczkom i zawodnikom za trud włożony w ciężką pracę treningową oraz za duże zaangażowanie w walce sportowej na siatkarskich boiskach w mijającym roku. Szkoleniowcy Zrywu podziękowali przybyłym na uroczystość dyrektorom Iławskiego Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji, Wojciechowi Żmudzińskiemu i Krzysztofowi Mądremu za wybitną pomoc w szkoleniu dzieci i młodzieży w MKS Zryw-Volley Iława.

Tym razem na wspólnej fotografii zabrakło wychowanków Zrywu, organizatorzy już myślą o zorganizowaniu Gali dla wszystkich w późniejszym czasie, gdy sytuacja epidemiologiczna pozwoli na bezpieczne przeprowadzenie spotkania.

Wyniki turnieju minisiatkówki gier singlowych:

Dziewczęta:
1. Nowak Olga
2. Kaczmarczyk Martyna
3. Górzyńska Klaudia
4. Saczuk Wiktoria

Chłopcy:
1. Bytner Mateusz
2. Borszewski Kacper
3. Milas Maksymilian
oraz: Zapadka Mateusz, Groszek Fabian, Ząbecki Wojciech, Pietrzak Bartłomiej

Zryw zaprasza na treningi po feriach zimowych!
Zajęcia prowadzą trenerzy Małgorzata i Mieczysław Pietroczuk w Hali Sportowo – Widowiskowej w Iławie ul. Niepodległości 11 B. Zainteresowanych uczniów i rodziców prosimy o kontakt telefoniczny z trenerami: tel. 693 730 038.

WSTĘPNY HARMONOGRAM ZAJĘĆ
SZKÓŁKA PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW (Szkoła Podstawowa klasy III-VI),
KADRA „B” DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW (Szkoła Podstawowa klasy VII-VIII, Szkoła Ponadpodstawowa klasy I)
Zajęcia: wtorek, środa, piątek – godzina 16:00 – 17:30

ZESPÓŁ LIGOWY MKS KRIS-BUS ZRYW-VOLLEY IŁAWA (młodziczki, kadetki, juniorki, Szkoła Podstawowa klasy VIII, Szkoła Ponadpodstawowa klasy I-III)
Zajęcia: wtorek, środa, godzina 15:30 – 17:30, piątek godzina 16:00 – 18:00

Serdecznie zapraszamy na zajęcia i prosimy o przekazywanie informacji o terminie i godzinach treningów wśród wszystkich uczestników zajęć MKS Zryw-Volley Iława. Dodatkowo informujemy, że w związku z obecną sytuacją epidemiologiczną będą obowiązywały następujące zasady bezpieczeństwa zalecane przez Ministerstwo Sportu:
- ćwiczący zabierają na zajęcia swoją wodę do picia w przerwach w treningu.
- weryfikujemy liczbę osób korzystających z obiektu lub sprzętu,
- zapewniamy osobom korzystającym z obiektu lub sprzętu środki do dezynfekcji rąk i sprzętu sportowego,
- osoby korzystające z obiektu lub sprzętu są obowiązane do dezynfekcji rąk wchodząc i opuszczając obiekt,
- dezynfekujemy urządzenia i sprzęt sportowy po każdym użyciu i każdej grupie korzystających,
- zapewniamy piętnastominutowe odstępy między wchodzącymi i wychodzącymi grupami korzystających lub w inny sposób ograniczamy kontakt między grupami korzystających,
- zalecane jest zachowywanie dystansu społecznego

red
ilawa@gazetaolsztynska.pl


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages