Sobota, 31 października 2020. Imieniny Augustyny, Łukasza, Urbana

Znamy wyniki sobotnich i niedzielnych meczów naszych drużyn

2020-09-19 18:34:13 (ost. akt: 2020-09-21 12:45:05)
GKS Wikielec pokonał na swoim terenie KS Kutno 2:0, przy piłce Michał Jankowski (GKS)

GKS Wikielec pokonał na swoim terenie KS Kutno 2:0, przy piłce Michał Jankowski (GKS)

Autor zdjęcia: Mateusz Partyga

Sprawdzamy, jakimi wynikami zakończyły się sobotnie i niedzielne (19 i 20 września) mecze naszych zespołów piłkarskich grających w III i IV lidze, klasie okręgowej oraz A i B klasie.

Granie o ligowe punkty rozpoczął — jak to się już często w przeszłości zdarzało — III-ligowy GKS Wikielec, który na swoim terenie pokonał KS Kutno 2:0. Na wynik ostatniego meczu tego piłkarskiego weekendu przyjdzie nam czekać aż do... poniedziałku (21.09). Wówczas to dojdzie do spotkania Motoru Lubawa ze Stomilem II Olsztyn.

Sobota, 19 września
GKS Wikielec — KS Kutno 2:0 (2:0) (III liga)
Gole dla GKS: Piotr Kacperek, Michał Bartkowski

Jeziorak Iława — Olimpia Olsztynek 6:2 (IV liga)
Gole dla Jezioraka: Figurski x3, Kuciński x2, samobójczy,

Avista Łążyn – Jordan Kazanice 2:5 (1:1) (A klasa)
Gole: Wroński, Wierzbowski - Bogdański x2, Sadowski (karny), Opałka, Okuniewski,

Gmina Kozłowo — LZS Frednowy 1:5 (0:2) (A klasa)
Gole dla LZS Frednowy: Strózik, Kuciński, Wrzesiński, Kruczkowski, Krajewski,

Orzeł Ulnowo — Wel Lidzbark 1:3 (0:1) (A klasa)
Gol dla Orła: Misiak

Wicher Gwiździny — Czarni Rudzienice 0:10 (0:5) (A klasa)
Gole dla Czarnych: Karczewski x6, Wrześniak, Ćwikliński, Meler, Olszewski,

KS Mroczno — Zamek Szymbark 7:3 (B klasa)
Gole dla Zamka: Korpalski, Nycz, Pietruszewski,

Torpeda Rożental – LZS Fijewo 2:2 (B klasa)

Wel Bratian – Drewneks Sampława 4:1 (1:1) (B klasa)
Gol dla Drewneksu: Kozłowski,

Niedziela, 20 września
Żak Jamielnik – Huragan Byszwałd 2:1 (1:0) (B klasa)
Gol dla Huraganu: Januszewski

Orzeł Janowiec Kościelny — Unia Susz 4:3 (1:1) (klasa okręgowa)
Gole dla Unii: Wiśniewski x2, Staniec,

Vel Dąbrówno — Osa Ząbrowo 2:1 (B klasa)
Gol dla Osy: Nakonieczny

Orzyc Janowo — Olimpia Kisielice 2:1 (B klasa)

Poniedziałek, 21 września:
16.30: Stomil II Olsztyn — Motor Lubawa (w Lubawie! Formalnie gospodarzem jest Stomil II)

Constract Złotowo (A klasa) w ten weekend pauzuje

zico
m.partyga@gazetaolsztynska.pl

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages