Wtorek, 11 sierpnia 2020. Imieniny Luizy, Włodzmierza, Zuzanny

Jeszcze dziś szanty w amfiteatrze

2020-08-01 10:14:00 (ost. akt: 2020-07-31 22:23:17)

Autor zdjęcia: ICK

Jeszcze dziś - sobotniego wieczoru - w amfiteatrze wystąpią Ryczące Dwudziestki i EKT. Zgodnie z iławską tradycją, na zakończenie Yellow Cup muszą być szanty i piosenki żeglarskie!

Wstęp do amfiteatru tego wieczoru będzie bezpłatny. Najpierw, bo o 20:00 zagrają i zaśpiewają Ryczące Dwudziestki, a o 21:30 na scenę wyjdzie zespół EKT. Obydwa zespoły mają już ponad 30 lat. Członków grup łączy miłość do morskich i jeziornych muzycznych opowieści. Ryczące Dwudziestki stawiają głównie na aranżacje wokalne, a EKT używa m.in. charkterystycznej dla tego nurtu muzycznego ustnej harmonijki.
Co jeszcze łączy zespoły? To, że słowa ich utworów (autorskich lub tradycyjnych, przez nich wykonywanych) znają niemal wszyscy, nie tylko żeglarze. A to gwarantuje dobrą zabawę.


Przepłynąłeś już setki mil, Co dzień ten sam zmierzch, ten sam świt, Gdzieś na niebie ptak, płyniesz znów pod wiatr, Pytasz, jest to miejsce moje albo nie?
- tak śpiewają Ryczące Dwudziestki. Oby tego wieczoru idealnym miejscem dla żeglarzy była Iława i Amfiteatr im. Louisa Armstronga!

Organizatorem jest Iławskie Centrum Kultury.
eka

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages