Niedziela, 12 lipca 2020. Imieniny Brunona, Jana, Wery

Rozstrzygnęliśmy nasz plebiscyt Mała Księżniczka i Mały Książę 2020! Sprawdź wyniki

2020-05-26 11:24:37 (ost. akt: 2020-05-26 11:47:11)
Mateusz i Pola — zwycięzcy naszego plebiscytu Mała Księżniczka i Mały Książę 2020

Mateusz i Pola — zwycięzcy naszego plebiscytu Mała Księżniczka i Mały Książę 2020

Autor zdjęcia: archiwum rodzin

W poniedziałek 25 maja równo o godzinie 23.59 zakończyło się sms-owe głosowanie na kandydatki i kandydatów zgłoszonych do naszego plebiscytu Mała Księżniczka i Mały Książę 2020. Zwycięzcami w powiecie iławskim są: Pola Rafińska z Byszwałdu oraz Mateusz Hejka z Iławy.

Kto nie marzy o tym, żeby choć przez chwilę poczuć się jak książę czy księżniczka? Państwa dzieci lub wnuki miały na to szansę. Od początku maja szukaliśmy Małej Księżniczki i Małego Księcia!

Należało tylko przesłać na nasz adres e-mail (ilawa@gazetaolsztynska.pl) zgłoszenie kandydatury swojego dziecka (prawidłowe zgłoszenie zawierało: imię, nazwisko i wiek dziecka oraz miejscowość i powiat; zgodę co najmniej jednego rodzica lub opiekuna prawnego na wykorzystanie przez organizatora wizerunku dziecka na potrzeby Plebiscytu; akceptację postanowień regulaminu oraz imię i nazwisko rodzica/opiekuna i numer telefonu do kontaktu).

Już chwilę po publikacji pierwszego artykułu na ten temat otrzymaliśmy pierwsze zgłoszenia. Kolejne dni to kolejne maile z kandydatkami i kandydatami. Łącznie mieliśmy w tym gronie szesnaście dziewczynek i ośmiu chłopców.

Głosowanie trwało od 6 maja do poniedziałku 25 maja równo do godziny 23.59. Zwycięzcami okazali się: Pola Rafińska z Byszwałdu oraz Mateusz Hejka z Iławy.

Małą Księżniczkę i Małego Księcia zaprezentujemy w najbliższych wydaniach "Gazety Iławskiej" i "Głosu Lubawskiego" (piątek 29 maja), gdzie poinformujemy także o nagrodzie-niespodziance dla zwycięzców.

Dziękujemy za udział w naszej sms-owej zabawie. Poniżej prezentujemy ostateczne wyniki oraz galerię zdjęć z Małymi Księżniczkami i Małymi Książętami.


WYNIKI PLEBISCYTU "MAŁA KSIĘŻNICZKA"
(uwaga! — głosowanie już się zakończyło)WYNIKI PLEBISCYTU "MAŁY KSIĄŻĘ"
(uwaga! — głosowanie już się zakończyło)


red
ilawa@gazetaolsztynska.pl


Czytaj e-wydanie


Gazeta Olsztyńska zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze. Codzienne e-wydanie Gazety Olsztyńskiej, a w czwartek i piątek z tygodnikiem lokalnym tylko 2,46 zł.

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl


We wtorkowym (26 maja) wydaniu m.in.


Wodomierz policzy opłatę za śmieci
Jeśli radni się zgodzą, to Olsztyn czeka rewolucja w naliczaniu opłat za śmieci, za które będziemy płacić w zależności od zużytej wody. Robi tak coraz więcej samorządów, bo ludzie migają się od płacenia za wywóz odpadów.

Joanna Murzyn z mężem Damianem oraz dziećmi: Luizą i Beniaminem Koniec beki z mamuś na Facebooku
Za sprawą społecznych animozji, internetowe matki mają wizerunek roszczeniowych i żyjących z zasiłków. Internauci robią więc sobie z nich „bekę”, czyli żarty. Słusznie? Pytamy o to Joannę Murzyn, założycielkę facebookowej grupy „Pozytywne Mamuśki Olsztyn”.

Bogumiła z ŁataczówPo kądzieli historia pisana
Dzień Matki, święto matki każdego z pokoleń, które dawniej żyło. Tak przynajmniej jest w moim domu, w którym rodzinną historię matek dokumentują zdjęcia i wspomnienia. To okazja do wspomnienia i babci, i prababci, i praprababci.


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentowanie wyłączone

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages