Piątek, 3 kwietnia 2020. Imieniny Pankracego, Renaty, Ryszarda

Ważne zmiany w rozkładzie jazdy ZKM Iława. Pojedziesz tylko w wybranych godzinach

2020-03-25 08:03:17 (ost. akt: 2020-03-25 08:33:50)

Autor zdjęcia: Mateusz Partyga

Jak nas poinformował urząd miasta Iława, od dziś (środa 25 marca) nastąpiły zmiany w kursowaniu autobusów Zakładu Komunikacji Miejskiej. Wciąż obowiązuje, zgodnie z wcześniejszą decyzją prezesa Romana Smolińskiego, rozkład sobotni, jednak dodatkowo ograniczono rozkład jazdy do konkretnych godzin.

Komunikat Prezesa ZKM z dnia 24 marca 2020 r.
"W związku z dalszymi ograniczeniami wynikającymi z decyzji Premiera Mateusza Morawieckiego dotyczącymi między innymi swobodnego przemieszczania się Zakład Komunikacji Miejskiej Sp. z o.o. w Iławie wprowadza z dniem 25 marca 2020r. następujące zmiany w kursowaniu autobusów:
W dalszym ciągu obowiązuje sobotni rozkład jazdy. Realizowane będą jednakże tylko kursy umożliwiające dojazd do pracy i powrót z pracy, czyli w godzinach 4:50 do 8:00 oraz 13:00 do 16:00."
Roman Smoliński
Prezes Zarządu Zakładu Komunikacji Miejskiej Sp. z o. o. w Iławie

red
ilawa@gazetaolsztynska.pl


Czytaj e-wydanie


Gazeta Olsztyńska zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze. Codzienne e-wydanie Gazety Olsztyńskiej, a w piątek z tygodnikiem lokalnym tylko 2,46 zł.

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.plW dzisiejszym wydaniu m.in.

Koronawirus nie wystraszył krwiodawców
Na krwiodawców z Warmii i Mazur można zawsze liczyć. Nie przestraszyli się epidemii i codziennie stawiają się do Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Olsztynie. Dyrektor Grażyna Kula: mamy sytuację opanowaną.


Tanie paliwo już nie cieszy
Dawno już nie było tak tanio na stacjach benzynowych. Ceny paliw spadły nawet poniżej 4 zł za litr. Dziś jednak chyba nikogo to nie cieszy.Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages