Piątek, 3 kwietnia 2020. Imieniny Pankracego, Renaty, Ryszarda

Rysowanie, makijaż i śpiew w kościelnym chórku: poznaj Natalię, która też chce być miss [ZOBACZ ZDJĘCIA]

2020-03-16 12:34:51 (ost. akt: 2020-03-17 10:42:20)

Autor zdjęcia: Wiktoria Karaś

Pisaliśmy już o czterech iławiankach, które zgłosiły się do XXI edycji Miss Warmii i Mazur. Tymczasem do tego konkursu piękności zgłosiła się też Natalia Dubicka.

Wśród kandydatek, które zgłosiły się do XXI edycji Miss Warmii i Mazur, jest już 5 iławianek. Wśród nich - 17-letnia Natalia Dubicka.

Uczęszcza do liceum ogólnokształcącego im Stefana Żeromskiego w Iławie. - Na co dzień staram się wykorzystać każdy moment na rozwój samej siebie i swoich pasji.
A wśród nich są: rysowanie, makijaż i śpiew, kiedyś również taniec. Śpiew jest z nią od zawsze. - Śpiewanie jest dla mnie radością w najczystszej postaci - mówi. - To jeden z najpiękniejszych sposobów na wyrażenie samej siebie.
Od dzieciństwa śpiewa w kościelnym chórku.

Zgłoszenie nie było do końca jej decyzją. To koleżanki z klasy zrobiły jej psikusa i zgłosiły do konkursu. Ale dobrze się stało: - Chyba nie nazwałbym tego przygodą. Sądzę, że mam jakieś plany związane z modelingiem, do którego namawia mnie bardzo dużo osób, w tym mój chłopak.
Natalia brała już udział w kilku sesjach fotograficznych.

Na stronie konkursu można oddawać głosy na te dziewczyny, które chcemy zobaczyć w kolejnym etapie (który prawdopodobnie zostanie przesunięty w czasie).

W 2017 roku ten konkurs wygrała iławianka Aleksandra Grysz, późniejsza Miss Earth Poland. Obecnie jest prezenterką TVP Olsztyn.

Edyta Kocyła-Pawłowska
e.kocyla@gazetaolsztynska.pl


Czytaj e-wydanie
Gazeta Olsztyńska zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze. Codzienne e-wydanie Gazety Olsztyńskiej, a w piątek z tygodnikiem lokalnym tylko 2,46 zł.

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl

Wszystkie informacje nt. koronawirusa SARS-CoV-2 znajdziecie Państwo w specjalnym serwisie Gazety Olsztyńskiej.

Za sprawą Gazety Olsztyńskiej na Facebooku pojawiła grupa wsparcia: Grupa Wsparcia, Koronawirus - Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages