Poniedziałek, 3 sierpnia 2020. Imieniny Augustyna, Kamelii, Lidii

Gala podsumowująca plebiscyt sportowy "Gazety Iławskiej" PRZEŁOŻONA!

2020-03-12 12:07:54 (ost. akt: 2020-03-12 11:43:53)

Dziś rano (czwartek 12 marca) podjęliśmy decyzję, że odwołujemy zaplanowaną na najbliższy poniedziałek 16 marca galę podsumowującą nasz plebiscyt sportowy za rok 2019. Odbędzie się ona w innym, jeszcze nieustalonym terminie, o czym poinformujemy.

Podczas uroczystej Gali mieliśmy podsumować plebiscyt sportowy "Gazety Iławskiej" na Najpopularniejszego Sportowca, Trenera i Klub 2019 roku. Przygotowania szły pełną parą, byliśmy już na ich finiszu, jednak z przyczyn od nas niezależnych, czyli dynamicznie zmieniającej się sytuacji związanej z koronawirusem, postanowiliśmy nie organizować Gali w tym terminie.

O odwołaniu (po ówczesnej konsultacji z Portem 110, gdzie miało dojść do Gali) poniedziałkowego wydarzenia poinformowaliśmy już laureatów naszej sportowej zabawy, a także sponsorów i patronów naszego plebiscytu.

Ciężko w tym momencie ustalić nowy termin Gali, jednak możemy podać, że wstępnie dojdzie do niej w połowie maja (zapewne w poniedziałek). O ile oczywiście sytuacja związana z zagrożeniem zakażeniem koronawirusem ulegnie poprawie. O nowym terminie Gali, do której dojdzie w Porcie 110, poinformujemy zainteresowane osoby, instytucje i firmy.

zico
m.partyga@gazetaolsztynska.pl

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages