Piątek, 3 kwietnia 2020. Imieniny Pankracego, Renaty, Ryszarda

Amfetamina w garażu, właściciel ma kłopoty

2020-02-25 12:19:38 (ost. akt: 2020-02-25 13:32:43)
zdjęcie jest tylko ilustracją tekstu

zdjęcie jest tylko ilustracją tekstu

Autor zdjęcia: KPP Ełk

Kara do 3 lat pozbawienia wolności grozi mieszkańcowi Iława. Mężczyzna posiadał narkotyki akurat wtedy, gdy zatrzymali go policjanci. Teraz 25–latek ze swojego zachowania będzie tłumaczyć się przed sądem.

Iławscy policjanci wydziału kryminalnego ustalili, że jeden z mieszkańców Iławy może posiadać narkotyki. Funkcjonariusze pojechali na miejsce, gdzie zastali 25– latka. Mundurowi przeprowadzili na miejscu czynności, w tym przeszukali jego miejsce zamieszkania. Okazało się, że mieszkaniec Iławy w garażu ukrył woreczek strunowy z zawartością białego proszku. Badanie narkotestem wskazało, że jest to amfetamina. Policjanci zatrzymali 25–latka. Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie zarzutu mężczyźnie.

W myśl Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii art. 62. 1. „Kto, wbrew przepisom ustawy, posiada środki odurzające lub substancje psychotropowe, podlega karze pozbawienia wolności do 3 lat”.

eka/KPP Iława
ilawa@gazetaolsztynska.pl


Czytaj e-wydanie
Gazeta Olsztyńska zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze. Roczna prenumerata e-wydania Gazety Olsztyńskiej i tygodnika lokalnego tylko 199 zł.

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.plPOLECAMY USŁUGI NASZYCH PRENUMERATORÓW

"Salon Margaret" - lśniące kolory, piękne i zdrowe paznokcie bez uczuleń. Mój profesjonalizm i nieskończone pomysły spodobają się każdej kobieciePolub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages