Wtorek, 11 sierpnia 2020. Imieniny Luizy, Włodzmierza, Zuzanny

Plebiscyt Sportowy "Gazety Iławskiej". Zagłosuj na swój ulubiony klub! [AKTUALNE WYNIKI]

2020-02-18 14:13:59 (ost. akt: 2020-02-18 15:01:57)
Póki co, w głosowaniu na Najpopularniejszy Klub 2019 roku wg. czytelników "Gazety Iławskiej" prowadzą Iławskie Smoki Jezioraka

Póki co, w głosowaniu na Najpopularniejszy Klub 2019 roku wg. czytelników "Gazety Iławskiej" prowadzą Iławskie Smoki Jezioraka

Autor zdjęcia: Fotowiosła Magda Afeltowicz

Po raz pierwszy w "nowożytnej" historii naszego plebiscytu sportowego oprócz tradycyjnego głosowania na Najpopularniejszego Sportowca danego roku, mamy dwie nowe kategorie: to Najpopularniejszy Klub oraz Najpopularniejszy Trener.

Jak już zaznaczaliśmy w pierwszej publikacji, gdy to 21 stycznia rozpoczęliśmy głosowanie w Plebiscycie Sportowym "Gazety Iławskiej" 2019, wychodząc na przeciw oczekiwaniom szeroko pojętego środowiska sportowego, naszych czytelników, ale też z myślą o rozwoju naszej sportowej zabawy, postanowiliśmy rozszerzyć go o nowe kategorie. To właśnie Klub oraz Trener. Przy czym w przypadku kategorii Klub nazwa jest dość umowna, bo oprócz klubów rzeczywistych mamy tu także stowarzyszenia oraz grupy mniej lub bardziej formalne, jak choćby ekipy biegaczy czy osady smoczych łodzi (o nich jeszcze będzie sporo w tym tekście).

Łącznie mamy tu (szeroko rozumiane) 34 kluby. Głosowanie we wszystkich trzech kategoriach (Sportowiec, Klub i Trener) odbywa się za pomocą wysyłanych sms-ów, koszt jednego sms’a wynosi 2,46 zł z VAT.

PRZYPOMINAMY — GŁOSOWANIE TRWA DO SOBOTY 7 MARCA DO GODZ. 11.59.

>>> Dosłownie od pierwszej godziny głosowania we wszystkich trzech kategoriach trwa walka o jak najwyższe ulokowanie się w klasyfikacji. Tak się akurat składa, że aktualnie (stan na wtorek 18 lutego, godz. 14.30) w kat. Klub na pierwszych trzech miejscach są reprezentanci sportów wodnych, a przecież nie od dziś wiadomo, że iławski sport to także, a nawet przede wszystkim wodniacy.

Na pierwszym miejscu są teraz Iławskie Smoki Jezioraka, drugie miejsce zajmuje Drakens Iława, tak więc na czele są osady smoczych łodzi. Trzecia lokata jest obecnie zajmowana przez żeglarską załogę iławianina Piotra Matwiejczuka.

Iławskie Smoki Jezioraka zebrały — póki co — 60% wszystkich głosów w swojej kategorii. Za tym musi chyba stać jakaś zmasowana akcja promocyjna... Czy tak właśnie jest, pytamy Arkadiusz Grabińskiego z ISJ.
— Na razie ograniczyliśmy się do udostępnienia wiadomości na naszym facebooku, do tego informację o byciu w gronie kandydatów w plebiscycie "Gazety Iławskiej" tylko delikatnie kolportujemy drogą pantoflową — mówi Grabiński.
— Akcja promocyjna odbywa się zatem wśród naszych znajomych i sympatyków, jednak prawdziwe "uderzenie" planujemy na ostatnie dni, a nawet godziny głosowania. Póki co, przyglądamy się rozwojowi wydarzeń w kat. Klub — dodaje zawodnik drużyny, która powstała w grudniu 2018 jako druga w historii Iławy ekipa smoczych łodzi (pierwszy był Drakens —2012).

Na gest godny pochwały zdobył się obóz zajmującego teraz drugie miejsce Drakens Iława, który poprosił swoich sympatyków i przyjaciół o głosowanie na... wioślarzy i trenerów Wiru Iława.
— Być może słyszeliście już o sportowym plebiscycie "Gazety Iławskiej". W kategorii Najpopularniejszy Klub została nominowana również nasza, smocza drużyna — piszą Drakensi w oficjalnym poście na swoim facebooku. I dodają: — Najmocniej dziękujemy Gazecie Iławskiej za nominację i za już pojawiające się głosy na nas. Jesteśmy naprawdę zaszczyceni. Uważamy jednak, że największe uznanie należy się klubowi wioślarskiemu Wir Iława, którego jesteśmy sekcją, i jego wychowankom oraz trenerom. Dlatego jeżeli zamierzaliście przypadkiem oddać głos na nas, prosimy byście wysłali SMS na świetnych, młodych zawodników Wiru, którzy niedawno pobili REKORD ŚWIATA!! juniorów wagi lekkiej w dystansie pokonanym na ergometrze wioślarskim przez dwóch zawodników w ciągu doby Aleksandra Przybyszewskiego i Nikodema Fiałkowskiego lub ich klubowych kolegów (Paulina Józefowicz, Bartosz Pietrewicz, Kacper Sagan). To właśnie tym młodym zawodnikom wygrana czy wyróżnienie w plebiscycie może dać ogromnego "kopa" do dalszej sportowej walki. To właśnie im należy się jak największe wsparcie! Zachęcamy również do głosowania w kategorii Trener na ludzi, bez których młodzi wioślarze nie mieliby takich możliwości i takich wyników, a wioślarstwo w Iławie byłoby wieeele poziomów niżej. Trenerzy Wiru to Maria Madej, Paweł Pierczyński, Grzegorz Stypiński — w ten sposób Drakensi "przekierowali" swoje głosy na Wir.

Jak już wspomnieliśmy, na trzecim miejscu w głosowaniu w kat. Klub jest załoga żeglarska Piotra Matwiejczuka, która w poprzednim roku sięgnęła m.in. po srebrne medale finałów Pucharu Polski Jachtów Kabinowych.
— Szczerze mówiąc, na wyniki waszego plebiscytu zerkałem z uwagą zwłaszcza na początku głosowania, ale jak mówicie mi, że aktualnie jesteśmy na trzecim miejscu, to znaczy, że nasi kibice, sympatycy i przyjaciele nie marnowali czasu i sms-ów — mówi sternik Piotr Matwiejczuk.

Zatem na razie walka w głosowaniu w kategorii Najpopularniejszy Klub odbywa się na wodzie. Czy tak będzie do końca, przekonamy się niedługo.

Głosowanie we wszystkich trzech kategoriach rozpoczęliśmy we wtorek 21 stycznia, a zakończymy je 7 marca 2020 o godzinie 11.59. Aktualizowane na bieżąco wyniki można śledzić na naszym portalu (poniżej szczegóły). Zwycięzców wszystkich kategorii zaprosimy do Portu 110 na Galę, podczas której w poniedziałek 16 marca podsumujemy naszą sportową zabawę oraz nagrodzimy najlepszych.
PATRONI NASZEGO PLEBISCYTU:
••• starosta powiatu iławskiego Bartosz Bielawski
••• burmistrz Iławy Dawid Kopaczewski
••• wójt gminy Iława Krzysztof Harmaciński
••• burmistrz miasta i gminy Susz Krzysztof Pietrzykowski
••• burmistrz miasta i gminy Kisielice Rafał Ryszczuk

SPONSORZY NASZEGO PLEBISCYTU:
> Amex-Bączek - Producent okien i drzwi (sponsor główny)
> Port 110
> Szkoła Języków GREGOR
> Image instytut kosmetologii
> Ivendo Solar
> Martom
> Konstal
> Frick Gym
> Gospodarstwo Rybackie w Iławie
> Tomcolor
> Sport A-Z
> Fit House — Fitness Club
> Restauracja U Czapy

> Paszynin Auto Centrum Susz


KATEGORIA SPORTOWIEC
JAK GŁOSOWAĆ?
Aby zagłosować na danego sportowca, należy wysłać sms pod numer 7248 o treści gi.spr.x - gdzie X to numer przypisany konkretnemu sportowcowi. Koszt jednego sms’a wynosi 2,46 zł z VAT.

Na przykład aby zagłosować na wioślarza Nikodema Fiałkowskiego (pozycja 23) należy wysłać sms o treści: gi.spr.23 na numer 7248.


WYNIKI PLEBISCYTU
Są aktualizowane na bieżąco

KATEGORIA TRENER
JAK GŁOSOWAĆ?
Aby zagłosować na danego trenera, należy wysłać sms pod numer 7248 o treści gi.trn.x - gdzie X to numer przypisany konkretnemu trenerowi. Koszt jednego sms’a wynosi 2,46 zł z VAT.


WYNIKI PLEBISCYTU
Są aktualizowane na bieżąco

KATEGORIA KLUB
JAK GŁOSOWAĆ?
Aby zagłosować na dany klub, należy wysłać sms pod numer 7248 o treści gi.klb.x - gdzie X to numer przypisany konkretnemu klubowi. Koszt jednego sms’a wynosi 2,46 zł z VAT.


WYNIKI PLEBISCYTU
Są aktualizowane na bieżąco

zico
m.partyga@gazetaolsztynska.pl


Czytaj e-wydanie
Gazeta Olsztyńska zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze. Roczna prenumerata e-wydania Gazety Olsztyńskiej i tygodnika lokalnego tylko 199 zł.

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.plPOLECAMY USŁUGI NASZYCH PRENUMERATORÓW

"Salon Margaret" - lśniące kolory, piękne i zdrowe paznokcie bez uczuleń. Mój profesjonalizm i nieskończone pomysły spodobają się każdej kobieciePolub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages