Czwartek, 24 września 2020. Imieniny Dory, Gerarda, Maryny

MMA|| Wiemy już, kto będzie pojedynkował się podczas walki wieczoru gali Prospekt!

2020-02-13 10:47:19 (ost. akt: 2020-02-13 11:32:34)
Wiadomo już na pewno, że walką wieczoru gali Prospekt będzie pojedynek iławianina Patryka Duńskiego (z lewej) z Arrachionu z reprezentującym klub Grappler Grudziądz Niką Phatianem (z prawej)

Wiadomo już na pewno, że walką wieczoru gali Prospekt będzie pojedynek iławianina Patryka Duńskiego (z lewej) z Arrachionu z reprezentującym klub Grappler Grudziądz Niką Phatianem (z prawej)

Autor zdjęcia: materiały organizatorów gali Prospekt

Znamy kolejne szczegóły związane z galą mieszanych sztuk walki, do której dojdzie w sobotę 28 marca w hali widowiskowo-sportowej w Iławie. W oktagonie zobaczymy m.in. zawodników Arrachionu Olsztyn i jego iławskiej fili. "Gazeta Iławska" jest patronem medialnym tego wydarzenia.

Jak już zaznaczaliśmy w listopadowej publikacji zapowiadającej galę Prospekt, będzie to pierwsze tego typu wydarzenie od 2014 roku. Wówczas to do pojedynków w formule MMA doszło także w hali miejskiej przy ul. Niepodległości 11b. Jedną z walk stoczył wówczas Dawid Tarasiewicz, aktualnie trener w Arrachionie Iława (filia olsztyńskiego Arrachionu).

To właśnie środowisko związane z Arrachionem, z Dawidem Tarasiewiczem, Rafałem Gubernatem i Łukaszem Gurowskim na czele, wpadło na pomysł, aby po sześciu latach znowu zorganizować w mieście nad Jeziorakiem galę mieszanych sztuk walki. Do pojedynków dojdzie w oktagonie ustawionym na środku hali miejskiej. Planowanych jest dziesięć, a może nawet jedenaście walk, w tym trzy zawodowe. Istnieje możliwość, że zobaczymy w Iławie także pojedynek kobiet, jednak ta sprawa jest na razie w trakcie ustalania i stawiamy przy niej znak zapytania.

Karta walk jest właśnie dopracowywana, jednak wiadomo na pewno, że walką wieczoru będzie pojedynek iławianina Patryka Duńskiego z Arrachionu z reprezentującym klub Grappler Grudziądz Niką Phatianem. Limit wagowy wynosić będzie 70 kilogramów — zdradził nam dziś Dawid Tarasiewicz.

Podczas gali będziemy mogli także zobaczyć walki jeszcze czterech innych zawodników z Arrachionu Iława: Adriana Błońskiego (walka zawodowa), Kamila Rosmanowskiego, Patryka Budniewskiego i Wojciecha Makowskiego. Natomiast barwy olsztyńskiego Arrachionu w Iławie reprezentować będą Paweł Karwowski (walka zawodowa), Piotr Tokarski i Jacek Brzeziński. Niedługo podamy dokładną kartę walk.

— Sama gala nosi nazwę Prospekt, co w języku sportów walki oznacza młodego, perspektywicznego zawodnika, któremu wróży się dużą karierę. Między innymi takich właśnie fighterów chcemy zapraszać na nasze gale — wyjaśnia Tarasiewicz.

>>> Gala Prospekt (28 marca 2020) rozpocznie się o godzinie 19.00, jednak kibice do hali miejskiej będą mogli wejść już o 18.00. Od poniedziałku 3 lutego można kupować bilety. Najtańsze kosztują 30 złotych, są także takie za 60 zł oraz 200 zł (bilety VIP).

— Bilety aktualnie dostępne są na treningach Arrachionu Iława w jego siedzibie przy ulicy Sienkiewicza 28 od poniedziałku do piątku w godzinach od 17:30 do 20:00, a także w sklepie z odżywkami sportowymi w galerii handlowej Jeziorak. W tej sprawie można także kontaktować się telefonicznie bezpośrednio z nami — mówi Łukasz Gurowski, poniżej podajemy numery telefonów do organizatorów Prospektu.

Łącznie hala może pomieścić 1200 kibiców. Czy będzie pełna frekwencja? Przekonamy się pod koniec marca. — Podczas naszej gali będą walczyli zawodnicy z m.in. Iławy, Ostródy, Olsztyna. Mamy już sygnały, że wraz z zawodnikami wybierają się do nas również ich kibice — dodaje Gurowski.

W marcu na naszym portalu przeprowadzimy konkurs, w którym do wygrania będą bilety na galę Prospekt.


Bilety na galę MMA Prospekt już do kupienia!
Cennik:
Trybuny - 30 zł
Płyta - 60 zł
VIP - 200 zł
Kontakt w sprawie biletów:
Dawid Tarasiewicz 604 173 866
Łukasz Gurowski 668 825 201
Rafał Gubernat (Otróda) 500 310 006

Poniżej plan hali widowiskowo-sportowej na galę Prospekt.


zico
m.partyga@gazetaolsztynska.pl

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (4) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. kibic #2867961 | 77.4.*.* 13 lut 2020 17:40

  Ceny za wejściówki jak na taki ogórkowy poziom bardzo wysokie...

  ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (2)

  1. Mac #2867778 | 185.144.*.* 13 lut 2020 12:49

   Fajnie jak by jeszcze jakas walka w BJJ byla.Np.Pan Gurowski vs ktos ;-)

   ! - + odpowiedz na ten komentarz

  Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages