2020-01-27 20:47:23(ost. akt: 2020-01-28 20:23:48)
Jakub Słomski

Autor zdjęcia: Anita Szymańska

Wiosną w drużynie GKS-u Wikielec nie zobaczymy Jakuba Słomskiego, Adriana Płoskiego i Michała Kwiatkowskiego. Cała trójka zdecydowała się zmienić barwy klubowe - poinformował dziś wieczorem portal www.wikielecgks.pl.
Redaktorzy portalu internetowego Gminnego Klubu Sportowego przy okazji przybliżyli ostatnie statystyki wszystkich trzech zawodników:
-Jakub Słomski, niespełna 20-letni obrońca, jesienią na boiskach forBET IV ligi spędził 192 minuty. Zagrał w 12 meczach, raz – z MKS Korsze wyszedł w pierwszym składzie.

Nieco mniej, bo 175 minut, grał w pomocy Adrian Płoski. W meczu 15. kolejki z Błękitnymi Orneta zdobył swoją jedyną ligową bramkę. W końcówce meczu ustalił wynik na 5:0 dla GKS-u. Michał Kwiatkowski natomiast miał okazję spędzić na murawie tylko 10 minut, występując w pięciu meczach.

Wiadomo dziś także, że wiosną w Wikielcu nie zagra testowany obrońca 21-letni Dominik Trojanowski. Zawodnik nie spełnił oczekiwań trenera Wojciecha Tarnowskiego.- czytamy w artykule.

Lider forBET IV ligi rozegrał już pierwszy sparing, o czym informowaliśmy wczoraj. GKS pokonał na wyjeździe Concordię Elbląg 2:3. Zespół z Wikielca kolejny sparing rozegra w sobotę 1 lutego o godz. 14:00 z BKS-em Bydgoszcz w Iławie.

Gazeta Olsztyńska zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze. Roczna prenumerata e-wydania Gazety Olsztyńskiej i tygodnika lokalnego tylko 199 zł.