Po pierwszej połowie było 1:0 dla Concordii, choć mógł być co najmniej remis. Wyrównał z karnego Remigiusz Sobociński, a podwyższył na 2:1 Łukasz Suchocki. Chwilę później rywale wyrównali, ale wyniku nie utrzymali do końca. Tak w skrócie wyglądał pierwszy sparing drużyny trenera Wojciecha Tarnowskiego, w której zabrakło czterech podstawowych nazwisk.
1:0 - Żukowski (15), 1:1 - Sobociński (56 k), 1:2 - Suchocki (62), 2:2 - Lisiecki (63), 2:3 - Wacławski (87)
Zagrali także: Mazurowski, Turowski, Krajnik, Kucznier, Trojanowski
I połowa: Łakota – Bukacki, Maciążek, Kotarba, Biedrzycki, Maciejewski, Kopka, Pawłowski, Żukowski, Lenart, Bluma.
II połowa: Szawaryn – Piech, Biedrzycki, Szawara, Lewandowski, Skierkowski, Pelc, Kruczkowski, Żukowski (60 Bluma), Lisiecki, Duda,
10 minut po rozpoczęciu drugiej połowy faulowany w polu karnym był Michał Jankowski. „Jedenastkę” na gola tradycyjnie zamienił Remigiusz Sobociński. Jesienią w IV lidze Sobociński wykorzystał siedem z ośmiu rzutów karnych.
źródło: www.wikielecgks.pl
Po sparingu z Concordią Elbląg trener GKS-u Wikielec, Wojciech Tarnowski powiedział dla WikielecTV: - Chłopcy, którzy dziś zagrali mieli okazje się pokazać, sprawdzaliśmy też dwóch nowych zawodników. Na podsumowanie przyjdzie jeszcze pora. Myślę, że na tle III-ligowej drużyny zaprezentowaliśmy się w miarę korzystanie, nie było widać różnicy poziomów i to przede wszystkim cieszy. Przegraliśmy pierwszą połowę 1:0, gdy przeciwnik oddał jedyny celny strzał na bramkę. My mieliśmy z kolei kilka bardzo dobrych sytuacji, jak nawet taka, gdy nie potrafiliśmy zdobyć gola wychodząc w dwóch napastników na jednego bramkarza. W drugiej połowie karny na Michale Jankowskim i kuriozalna bramka po błędzie bramkarza no i na koniec ładna bramka Tomka Wacławskiego przypieczętowała naszą niezłą grę, jak na początek przygotowań. |
m.partyga@gazetaolsztynska.pl
Czytaj e-wydanie
Gazeta Olsztyńska zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze. Roczna prenumerata e-wydania Gazety Olsztyńskiej i tygodnika lokalnego tylko 199 zł.
Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl
Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie
Dodaj komentarz Odśwież
Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych
Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez
antygks #2858025 | 89.230.*.* 28 sty 2020 15:45
Nie warto pisać o tym wsiowej drużynie :P
Ocena komentarza: warty uwagi (1) !
odpowiedz na ten komentarz