Wtorek, 4 sierpnia 2020. Imieniny Dominiki, Dominika, Protazego

Formuła S Fitness, czyli szybki powrót do rozmiaru S!

2020-01-07 08:30:00 (ost. akt: 2020-01-03 12:16:47) Artykuł sponsorowany
Na zajęcia Formuła S Fitness uczęszczają tylko kobiety, dlatego panie mogą bez skrępowania ćwiczyć w swoim gronie. Na zajęciach panuje przyjazna atmosfera, panie wspierają się w dążeniu do celu

Na zajęcia Formuła S Fitness uczęszczają tylko kobiety, dlatego panie mogą bez skrępowania ćwiczyć w swoim gronie. Na zajęciach panuje przyjazna atmosfera, panie wspierają się w dążeniu do celu

Autor zdjęcia: archiwum www.salsafit.pl

Ile razy postanawiałaś w styczniu, że w tym roku schudnę, będę fit, będę dbała o siebie? Mówiłaś: „w tym roku nie będę się już wstydziła na plaży”. Nie martw się, nie jesteś sama! Badania pokazują, że 80% kobiet postanawia zadbać o swoją sylwetkę w Nowym Roku.

Niestety tylko 50% z nich zapisuje się na siłownię i po kilku tygodniach zaprzestaje ćwiczeń. 20% tych Pań nawet nie zaczyna ćwiczyć, na postanowieniach się kończy.

Właśnie zaczął się Nowy Rok, i co? Czy w tym roku chciałabyś wreszcie schudnąć, wyrzeźbić sylwetkę, a może po prostu lepiej się poczuć? Jeśli tak, to zrób wszystko, żeby tym razem się udało!
Rynek fitness proponuje wiele różnych treningów, tak, żeby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Czy znasz już Formułę S Fitness? Formuła S Fitness to trening o zmiennym tempie (interwałowy), podczas którego spalanie tkanki tłuszczowej jest 3-krotnie szybsze, niż podczas ćwiczeń Cardio.

Pewnie teraz sobie myślisz, że nie dasz rady? Nic bardziej mylnego. Formuła S Fitness to unikalne połączenie 3 poziomów intensywności i 3 rodzajów ćwiczeń.
Elementy treningu zostały ułożone w taki sposób, żeby ciało ciągle pracowało, ale jednocześnie odpoczywało.

I część – podkręca spalanie tkanki tłuszczowej.

II część – wzmacnia i rzeźbi mięśnie.

III część – rozciąga mięśnie i ujędrnia ciało.

— Na zajęciach cały czas się coś dzieje, nie ma chwili na nudę, dlatego 50 minut mija bardzo szybko - mówi pani Katarzyna Piotrowska, uczestniczka zajęć.

O tym, czy zajęcia Formuła S Fitness przynoszą efekty, nie trzeba już nikogo przekonywać. Głośnym echem odbił się projekt „Metamorfozy z Formułą S Fitness oraz miesięcznika Imperium Kobiet”, podczas którego kilkanaście kobiet ćwiczyło 3 razy w tygodniu przez miesiąc pod okiem Pauliny Sokół - pomysłodawczyni programu Formuła S Fitness.Panie nie prowadziły restrykcyjnej diety, odżywiały się rozsądnie, tzn. po zajęciach nie biegały po fast foody, jadły zdrowe posiłki. Wszystkie uczestniczki były zadowolone z efektów, np. pani Edyta zgubiła 10 cm w talii, pani Ania 8 cm. Wszystkie uczestniczki oprócz utraty wagi, zgubiły tłuszcz i przybyło im mięśni.

>>> Już od 13 stycznia startują nowe grupy zajęć Formuła S Fitness w Iławie i Lubawie. Na zajęcia uczęszczają tylko kobiety, dlatego Panie mogą bez skrępowania ćwiczyć w swoim gronie. Na zajęciach panuje przyjazna atmosfera, Panie wspierają się w dążeniu do celu, nie ma znaczenia kto jak wygląda i w jakim dresie przyszedł.

Cena również jest atrakcyjna, bo 10 zajęć to 110zł, a 20 zajęć to 190zł (czyli niecałe 10 zł za zajęcia). Każdy z karnetów jest ważny 10 tygodni. akceptowane są karty: Multisport Plus, Fit Profit i Ok System.
Info o zajęciach w Iławie i Lubawie
IŁAWA
Zespół Szkół, ul. Mierosławskiego 10 ("Mechanik")
Poniedziałki od 13 stycznia, godz. 18:00
Środy od 15 stycznia, godz. 19:00

LUBAWA
Zespół Szkół, ul. Gdańska 25
Poniedziałki od 13 stycznia, godz. 19:30

ZAPISZ SIĘ NA ZAJĘCIA JUŻ DZIŚ! POKAŻ INNYM, ŻE POTRAFISZ OSIĄGNĄĆ POSTAWIONY CEL!

Więcej info na www.salsafit.pl


Polub nas na Facebooku:

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages