Wtorek, 26 stycznia 2021. Imieniny Lutosława, Normy, Pauliny

Susz zaprasza na Galę Sportu 2019

2019-12-19 07:53:12 (ost. akt: 2019-12-19 08:00:01)
Zdjęcie z zeszłorocznej Suskiej Gali Sportu

Zdjęcie z zeszłorocznej Suskiej Gali Sportu

Autor zdjęcia: archiwum CSiR Susz

Piątek, 20 grudnia 2019 roku - to termin kolejnej Suskiej Gali Sportu. - W trakcie Gali podsumujemy kończący się właśnie rok kalendarzowy, oraz wyróżnimy sportowców, trenerów i działaczy – zapowiadają organizatorzy wydarzenia.

Tradycyjna już gala odbędzie się jak co roku, jednak tym raz w lekko zmienionej formie.
- O godzinie 17:00 rozpoczniemy spotkanie kawowe, w trakcie którego przy gorącym napoju i słodkim poczęstunku będzie czas na rozmowy, gratulacje i wymianę doświadczeń. Następnie o godzinie 17:30 nastąpi uroczyste rozpoczęcie gali. Wtedy to dyrektor Centrum Sportu i Rekreacji w Suszu, Jarosław Piechotka oraz zaproszeni goście uhonorują pamiątkowymi statuetkami zawodników, trenerów oraz działaczy za trud i wkład w pracę nad sportowym rozwojem gminy Susz w roku 2019 – czytamy w zaproszeniu od CSiR Susz.

Nie zabraknie również podsumowania Plebiscytu o Złota Różę 2019, czyli internetowego głosowania publiczności, które trwało od 5 do 13 grudnia. W tym czasie codziennie można było oddać głos na zawodnika, trenera, działacza oraz odkrycie 2019 roku. W trakcie gali uhonorowane zostaną pierwsze trzy miejsca z każdej kategorii.

- Zachęcamy do zarezerwowania sobie tego terminu i odwiedzenia hali CSiR Susz. Pamiętajmy, że Susz sportem stoi! - podkreśla Jarosław Piechotka, dyrektor centrum sportu w Suszu.

red. zico
m.partyga@gazetaolsztynska.pl

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages