"Jesteśmy w sportowym dołku". Juniorki z Iławy nie mają szans na podium ligi wojewódzkiej

2019-12-16 12:05:18(ost. akt: 2019-12-16 12:16:46)

Autor zdjęcia: archiwum Zrywu-Volley Iława

Dwie przegrane i jedno zwycięstwo to bilans ostatnich spotkań w Lidze Wojewódzkiej juniorek siatkarek MKS Kris-Bus Zryw-Volley Iława. Porażki bez wygranego seta z kandydatami do zdobycia medali w tegorocznych rozgrywkach, kolejno z Truso Elbląg i SMS Ostróda, odsunęły marzenia iławianek o zajęciu miejsca na podium.
Wygrana z LKS Wel Lidzbark 3:1 podbudowała morale juniorek z Iławy, ale pozwoli to tylko na umocnienie się na czwartym miejscu w lidze. Przed siatkarkami Zrywu styczniowe mecze z liderem UKS Chemik SMS Olsztyn w Iławie oraz wyjazdowe spotkanie z UKS Green Volley Ełk, zajmującym ostatnie miejsce w tabeli ligowej.

Trener Mieczysław Pietroczuk tak podsumował grę swojej drużyny:
Jesteśmy w sportowym dołku i tylko krótkie momenty jak wygrana z Lidzbarkiem i momentami dobra gra z Truso i Ostródą dają nadzieję na sukces w przyszłości. Nasze zawodniczki często prowadzą wyrównaną grę z przeciwniczkami, by nagle przegrywać seriami w setach popełniając szkolne błędy techniczne oraz błędy w zadaniach taktycznych. Musimy sami przejść przez ten etap i tylko wspólną ciężką pracą możemy sobie pomóc. Taki to już jest los trenera i sportowca.

JUNIORKI MKS KRIS-BUS ZRYW-VOLLEY Iława zagrały w składzie: Zuzanna IWANKOWSKA - kapitan zespołu, Agata RUDOL, Wiktoria BORSZEWSKA, Karolina WAJC, Nikola SOŁOBODOWSKA, Dominika ZAPADKA, Paula ZIĘBA – libero oraz Maria TASARZ.
TRENERZY: Mieczysław i Małgorzata Pietroczuk.

Liga Wojewódzka Juniorek 8 kolejka:
SMS Ostróda — MKS Kris-Bus Zryw-Volley Iława 3:0 (25:20, 25:16, 25:23)

6.Green Volley Ełk880:24

Wyniki poszczególnych meczów we wszystkich kategoriach ligowych oraz tabele można śledzić TUTAJ.