Niedziela, 26 stycznia 2020. Imieniny Lutosława, Normy, Pauliny

Nastolatek okradł market na prawie tysiąc złotych. Teraz czeka go wizyta w sądzie

2019-12-12 20:46:46 (ost. akt: 2019-12-12 20:51:45)
Kradzieże zarejestrowały kamery monitoringu

Kradzieże zarejestrowały kamery monitoringu

Autor zdjęcia: KPP Iława

Przed sądem rodzinnym i nieletnich w najbliższym czasie będzie tłumaczył się 15 – latek. Młody mieszkaniec powiatu w ciągu trzech dni ukradł z jednego z lokalnych marketów towaru na prawie 1000 zł. Chłopak został zatrzymany przez pracownika ochrony i w najbliższym czasie będzie tłumaczył się przed sądem rodzinnym i nieletnich.

Oficer dyżurny iławskiej policji został poinformowany o kradzieży w jednym z lokalnych marketów. Funkcjonariusze pojechali na miejsce. Okazało się, że młody mieszkaniec miasta schował do plecaka słodycze i gry na konsole po czym przekroczył linię kas nie płacąc za towar. Moment kradzieży został zarejestrowany przez kamery sklepowego monitoringu. Chłopak zaraz po opuszczeniu sklepu został zatrzymany przez pracownika ochrony i przekazany policjantom. W trakcie dalszych czynności okazało się, że to nie pierwsza kradzież mieszkańca powiatu. 15 – latek przez 3 dni ze sklepu wyniósł słodycze, napoje oraz gry na konsole za prawie 1000 zł. Policjanci ustalili, że wszystko zostało zarejestrowane przez kamery sklepowego monitoringu. Mundurowi sporządzili dokumentację, która zostanie przekazana do sądu rodzinnego i nieletnich. Natomiast 15 – latka przekazali przybyłemu na miejsce tacie.

Młody mieszkaniec powiatu w najbliższym czasie ze swojego zachowania będzie tłumaczył się przed sądem.

KPP Iława/ tow
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (7) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Monika #2835119 | 77.111.*.* 13 gru 2019 21:25

  Cześć panowie, z tej strony Monika 25 lat. Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu. Więcej moich zdjęć można zobaczyć na moim profilu : https://wyspakobiet.eu/monia25

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. Skutki alienacji rodzicielskiej #2834546 | 188.147.*.* 13 gru 2019 10:42

  "Do niektórych negatywnych efektów alienacji rodzicielskiej dla dziecka inny amerykański psychiatra sądowy – dr Daniel J. Rybicki, z doświadczeniem sądowym na poziomie stanowym i federalnym zaliczył (za dr Philipem Michaelem Stahlem) takie skutki - jak problemy w relacjach i budowaniu związków intymnych, problemy w panowaniu nad gniewem i wrogością w relacjach, problemy psychosomatyczne, problemy ze snem i z jedzeniem, luki w psychice i nadmierna zależność, konfliktowe podejście do autorytetów, poczucie uprawnienia do własnej wściekłości prowadzące do alienacji społecznej. Z kolei prof. Edward Kruk z University of British Columbia wskazuje (za dr Amy Baker) na występowanie u dzieci poddawanych alienacji rodzicielskiej niskiego poczucia własnej wartości, braku zaufania, depresji oraz podatność na uzależnienia, co spowodowane jest utratą zdolności do dawania i przyjmowania miłości od rodziców. Ten katalog negatywnych skutków nie jest wyczerpujący. Możemy do niego zaliczyć również m. in. stany lękowe czy tendencje samobójcze. Alienacja rodzicielska to przemoc wobec dziecka i drugiego rodzica."

  Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

  1. Parodia sprawiedliwości #2834537 | 88.156.*.* 13 gru 2019 10:37

   Będzie się tłumaczył przed sądem rodzinnym,to tak jakby się tłumaczył trawie w ogródku,ani ze strony trawy,ani sądu rodzinnego nic mu nie grozi!Sąd rodzinny umacnia jedynie młodych przestępców w ich bezkarności,co skutkuje w przyszłości tym,że z nieletniego złodziejaszka,wyrasta dorosły bandyta!

   Ocena komentarza: warty uwagi (5) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

   Zagraj w GRY.wm.pl

   • Goodgame Empire
   • Goodgame Big Farm
   • Goodgame Poker
   • Shadow Kings - The Dark Ages