Niedziela, 26 stycznia 2020. Imieniny Lutosława, Normy, Pauliny

Imprezowali w piwnicy. Jeden z młodych mężczyzn miał przy sobie marihuanę. Twierdził, że ją znalazł

2019-12-09 14:52:06 (ost. akt: 2019-12-09 14:55:58)

Osiemnastolatek, u którego policjanci znaleźli podczas interwencji narkotyki stwierdził, że je znalazł i chciał spróbować.

„Znalazłem i chciałem później spróbować” tak oświadczył 18 – latek policjantom kiedy został zatrzymany przez funkcjonariuszy za posiadanie narkotyków. Młody mężczyzna teraz będzie tłumaczyć się przed sądem.

Iławscy policjanci zostali poinformowani o głośnej imprezie w jednym z bloków w Iławie. Zgłaszający dodał, że trzech mężczyzn w piwnicy spożywa alkohol i dość głośno się zachowują. Funkcjonariusze pojechali na miejsce gdzie potwierdzili informacje. W trakcie czynności okazało się, że 18 – latek posiadał przy sobie woreczek strunowy z zawartością suszu roślinnego, który po zbadaniu narkotestem okazał się marihuaną. Mężczyzna został zatrzymany po czym usłyszał zarzut, do którego się przyznał. Oświadczył, że znalazł ten woreczek na boisku szkolnym i domyślał się co tam jest więc postanowił spróbować.

W myśl Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii art. 62. 1. mówi o tym, że „Kto, wbrew przepisom ustawy, posiada środki odurzające lub substancje psychotropowe, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3”.

KPP Iława
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages