Niedziela, 5 lipca 2020. Imieniny Antoniego, Bartłomieja, Karoliny

W Iławie odbędzie się gala MMA! Znamy pierwsze szczegóły

2019-11-29 14:39:44 (ost. akt: 2019-11-29 15:30:04)

Pod koniec marca (28.03) w hali widowiskowo-sportowej w Iławie odbędzie się gala mieszanych sztuk walki. Organizuje ją Arrachion Iława wraz z partnerami, a my staliśmy się właśnie patronem medialnym tego wydarzenia.

W Iławie będzie to pierwsza tego typu gala od 2014 roku. Wówczas to do pojedynków w formule MMA doszło także w hali miejskiej przy ul. Niepodległości 11b.

To wydarzenie dobrze pamięta Dawid Tarasiewicz, wtedy jeszcze aktywny zawodnik (wygrał swoją walkę), od kilku już lat trener w iławskiej filii Arrachionu Olsztyn. To właśnie Arrachion wraz z przyjaciółmi i partnerami zorganizuje galę, która odbędzie się w sobotę 28 marca.
— Początek gali planujemy na godzinę 19.00, według wstępnych ustaleń dojdzie do dziesięciu lub jedenastu walk — zdradza szczegóły Tarasiewicz.

— Sama gala nosi nazwę Prospekt, co w języku sportów walki oznacza młodego, perspektywicznego zawodnika, któremu wróży się dużą karierę. Między innymi takich właśnie fighterów chcemy zapraszać na nasze gale — wyjaśnia organizator. Nie pomyliliśmy się — liczba mnoga słowa gala świadczy o tym, że marcowa ma być pierwszą, ale nie ostatnią. Jeśli wszystko dobrze "wypali" to Prospekt ma szansę stać się wydarzeniem cyklicznym.

Walki toczyć się będą w ustawionym na środku hali oktagonie, który do Iławy przyjedzie z Olsztyna. Ceny biletów zaczynać się będą od 30 złotych.
— Podczas gali swoje umiejętności zaprezentują również zawodnicy z Iławy i okolic, a także zawodnicy z olsztyńskiej siedziby Arrachionu. Chcemy, aby gala ta stała się okazją do pokazania szerszej publiczności naszego klubu i naszych sportowców — dodaje trener mieszanych sztuk walki z Iławy.

Karta walk jest właśnie opracowywana, trwają rozmowy z zawodnikami. Więcej szczegółów zdradzimy wkrótce.

zico
m.partyga@gazetaolsztynska.pl

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages