Sobota, 4 lipca 2020. Imieniny Aureli, Malwiny, Zygfryda

Uczennica poczęstowała koleżanki marihuaną. Dla jednej z nich skończyło się to pobytem w szpitalu

2019-11-14 11:16:31 (ost. akt: 2019-11-14 11:40:36)

Autor zdjęcia: Policja

Uczennice jednej z iławskich szkół postanowiły w trakcie przerwy zapalić marihuanę. Jedna z nich źle się poczuła. Nauczyciele wezwali karetkę.

Oficer dyżurny iławskiej policji został poinformowany o nastolatce, która została przywieziona do szpitala po zatruciu nieznanym środkiem. W trakcie czynności okazało się, że 18-letnia mieszkanka powiatu iławskiego wspólnie z koleżankami na jednej z przerw w zajęciach zapaliła papierosa.
Dziewczyna w trakcie lekcji bardzo źle się poczuła. Nauczyciel prowadzący zajęcia dopytywał dziewczynę o jej stan. Ta miała przyznać, że zapaliła w przerwie marihuanę. Nauczyciel od razu poinformował o tym fakcie dyrekcję szkoły oraz wezwał pogotowie. Dziewczyna została przetransportowana do szpitala.
— Policjanci przyjęli zawiadomienie oraz przesłuchali świadków — informuje Joanna Kwiatkowska, rzecznik prasowy iławskiej policji. — Podczas prowadzonego postępowania funkcjonariusze ustalili, że 18-letnia mieszkanka Iławy udzieliła środka odurzającego w postaci marihuany swoim pełnoletnim koleżankom. Dziewczyna usłyszała zarzut, do którego się przyznała. Jak oświadczyła, susz roślinny w woreczku strunowym dostała od znajomego i postanowiła spróbować. Dla jednej z jej koleżanek próba ta mogło zakończyć się tragicznie, 18-latka trafiła do szpitala — dodaje Kwiatkowska.

— Teraz młoda mieszkanka Iławy ze swojego nieodpowiedzialnego zachowania będzie tłumaczyła się przed sądem. Ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii mówi o tym, że „Kto, wbrew przepisom ustawy, udziela innej osobie środka odurzającego, substancji psychotropowej lub nowej substancji psychoaktywnej, ułatwia albo umożliwia ich użycie albo nakłania do użycia takiego środka lub substancji, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3 — informuje Joanna Kwiatkowska.

Policja apeluje:
Nigdy nie wiemy, jak nasz organizm zareaguje na środki odurzające czy substancje psychotropowe. Nie znamy mocy własnego układu nerwowego i jakie nosimy w sobie genetyczne zmiany. Każdy narkotyk może zadziałać na nas niezwykle szkodliwie, wywołać wielkie neurobiologiczne problemy i ciężkie choroby w tym również choroby psychiczne.
tow

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (15) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Monika #2835120 | 77.111.*.* 13 gru 2019 21:26

  Cześć panowie, z tej strony Monika 25 lat. Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu. Więcej moich zdjęć można zobaczyć na moim profilu : https://wyspakobiet.eu/monia25

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. hertz #2821809 | 79.188.*.* 21 lis 2019 09:43

  hej, szukam namiaru na Natalię z Iławy, fajna młoda czarnula z iławskich pensjonatów

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

 3. Sqn #2819970 | 89.230.*.* 17 lis 2019 07:10

  Chyba wypuścili już Rolanda parówe bo tylko dla tego śmiecia liczy się hajs a to czy sprzedaje dzieciom czy komu kolwiek to nie ważne zresztą on nigdy nie miał takiego staffu żeby ktoś po nim znalazł się w szpitalu

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

 4. Huehue #2819803 | 143.176.*.* 16 lis 2019 16:50

  O m G! Jak dobrze, że mieszkam w Holandii. Faktycznie, mogło się skończyć tragicznie hehe, kto te bzdury pisze... samolot się jej pewnie wkrecil po paleniu. Tylko kto normalny robi sobie przypal i to w szkole? Imbecyle

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

 5. sds #2819686 | 83.7.*.* 16 lis 2019 09:40

  "mogło skończyć się tragicznie".... czyli jak? śmiercią? to dziwne bo od marihuany nie odnotowano jeszcze ani jednego zgonu przez dziesiątki lat jej stosowania

  Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Pokaż wszystkie komentarze (15)

Zagraj w GRY.wm.pl

 • Goodgame Empire
 • Goodgame Big Farm
 • Goodgame Poker
 • Shadow Kings - The Dark Ages