Piątek, 27 listopada 2020. Imieniny Franciszka, Kseni, Maksymiliana

186 biegaczek i biegaczy w biało-czerwonych barwach na V Suskim Biegu Niepodległości

2019-11-13 15:09:32 (ost. akt: 2019-11-13 15:33:27)
Start V Suskiego Biegu Niepodległości

Start V Suskiego Biegu Niepodległości

Autor zdjęcia: CSiR Susz

Do Susza, w 101. rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę, zjechali się lekkoatleci, aby uczestniczyć w biegu na dystansie ok. 5 km. Już po raz piąty w stolicy triathlonu doszło do Biegu Niepodległości.

Ulicami miasta przebiegło 186 zawodników ubranych w biało-czerwone barwy. Start i meta jak zawsze zlokalizowane zostały przy Centrum Sportu i Rekreacji im. Jana Pawła II w Suszu. Na mecie na zawodników czekał piękny medal, ciepły posiłek oraz gorąca kawa i herbata.

Wśród kobiet najlepsza była Beata Świegocka z Iława Biega, druga była Anna Sławińska (Rezerwowe Psy), a trzecia Beata Kamińska (Prabuty Amator).
Najszybszym biegaczem, który pojawił się na mecie był Dawid Goryński, triahtlonista z UKS TRS Susz, na drugim miejscu był jego klubowy kolega Marcel Siemianowski, zaś trzeci był Przemysław Belka reprezentujący Iława Biega.

Ponadto sklasyfikowani zostali najlepsi suszanie oraz suszanki. W kategorii najlepsza suszanka wygrała Małgorzata Ruszkiewicz, a za nią na podium były: Katarzyna Popławska i Joanna Młynarczyk. Najlepsza trójka mężczyzn to: Dawid Goryński, Marcel Siemianowski oraz Marcin Król.

Wszystkie wyniki można zobaczyć TUTAJ.

Organizatorzy chcieliby podziękować osobom, które pracowały w biurze zawodów za sprawną rejestracje zawodników, rowerzystom Epidemia Cyklozy MTB Susz za obstawę biegu, ponadto podziękowania należą się: Komisariatowi Policji w Suszu, OSP Susz, Zakładowi Usług Komunalnych w Suszu, Zespołowi Szkół im. Ireny Kosmowskiej w Suszu, wolontariuszom pomagającym przy organizacji, V Wileńskiej Brygadzie AK z Susza, Harcerskiemu Klubowi Ratowniczemu w Suszu, Rozbiegany Susz.


red
ilawa@gazetaolsztynska.pl
źródło: CSiR Susz

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages