Piątek, 27 listopada 2020. Imieniny Franciszka, Kseni, Maksymiliana

Święto Dyni i Halloween Party u iławskich karateków [ZDJĘCIA]

2019-11-13 12:15:42 (ost. akt: 2019-11-13 12:27:41)
Rodzina Romanowskich podczas drążenia dyni

Rodzina Romanowskich podczas drążenia dyni

Autor zdjęcia: archiwum IKKK

— Jak co roku podczas jesiennych zajęć znajdujemy czas na coś innego niż tylko ciężki trening. To Święto Dyni i Halloween Party z grami, konkursami i zabawami dla klubowiczów — mówi sensei Tomasz Gąska, założyciel i trener Iławskiego Klubu Kyokushin Karate.

— Kochani rodzice zadbali o słodki bufecik z pysznymi ciastami w ich wykonaniu. DJ "Krzysiu" czyli sempai Krzysztof Odzioba zadbał o stronę muzyczną a sempai Gosia Romanowska przygotowała konkursy z nagrodami i dyplomami — relacjonuje trener Gąska.

Sędziami jak zawsze byli rodzice, którzy oceniali i punktowali rywalizacje konkursowe. W konkursie na zabawną Dynię zwyciężyła rodzina Wojciechowskich, 2. miejsce zdobyła rodzina Bartkowskich, 3. miejsce rodzina Romanowskich, 4. miejsce zdobyła rodzina Zalewskich a 5. miejsce rodzina Cyglickich.

W konkursie "Słodka Bułka" klasyfikacja końcowa prezentuje się tak: 1. miejsce Alicja Drzewiecka, 2. miejsce Zuzanna Szymańska, 3. miejsce Alicja Wasińska.

Kolejny konkurs to "Polowanie na Czarownice", który odbył się w zespołach i tak 1. miejsce zdobył team Piotr Wilczyński, Wojtek Lelonek, Borys Cyglicki; 2. miejsce team Alicja Wasińska, Alicja Drzewiecka; 3. miejsce rodzinny team Agata i Igor Stasiorowscy.

Sportowy aspekt też musiał mieć miejsce, tak to już u karateków jest. W konkursie "Linie" 1. miejsce zajęła Alicja Drzewiecka, 2. miejsce Amelia Zalewska, 3. miejsce Alicja Wasińska. Całość dopełnił bal na "Extra Przebranie Halloweenowe". 1. miejsce zajęła Amelia Zalewska - Panna Młoda, 2. miejsce Alicja Wasińska - Clown, 3. miejsce Zuzanna Szymańska - Diablica.

— Chciałbym podziękować Radkowi Kraweciowi za wypożyczenie sprzętu muzycznego oraz rodzicom za pomoc przy wystroju sali i przygotowaniu słodkości. Arigato - Osu — powiedział na koniec sensei Tomasz Gąska, iławski szkoleniowiec.

red. zico
m.partyga@gazetaolsztynska.pl


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages