Wtorek, 19 listopada 2019. Imieniny Elżbiety, Faustyny, Pawła

Sprawdź, jak wygląda krajobraz po piłkarskim weekendzie [SKRÓTY]

2019-10-28 09:19:22 (ost. akt: 2019-10-28 10:21:19)
Jeziorak pokonał w sobotę Mamry Giżycko 3:0, a jedną z bramek zdobył Łukasz Święty (na zdjęciu, oddaje strzał)

Jeziorak pokonał w sobotę Mamry Giżycko 3:0, a jedną z bramek zdobył Łukasz Święty (na zdjęciu, oddaje strzał)

Autor zdjęcia: Jeziorak Iława

GKS Wikielec, Jeziorak Iława, Motor Lubawa — w ten weekend wszystkie czwartoligowe drużyny z powiatu iławskiego wygrały swoje pojedynki. GKS już po raz trzynasty z rzędu! Zespół z gminy Iława w tym sezonie nie stracił jeszcze ani jednego punktu. W sobotę i niedzielę (26 i 27 października) grały też drużyny występujące w klasie okręgowej a także A i B klasie.

IV LIGA
Pisa Primavera Barczewo – GKS Wikielec 0:2 (0:0)
0:1, 0:2 – Kowalczyk (88, 90)
PISA: Karkulowski – Buchholz, Kapusta, Paprocki (82 Krzywicki), Wytrykowski, Kowszun (71 Sajnach), Kostrubski, Bruchalski (75 Niestępski), Skindel, Szczerba, Zawalich (62 Nawrocki)
GKS: Caban – Sz. Jajkowski, Górski, Wodzicki (78 Kacperek), Korzeniewski, Rosoliński (73 Wacławski), Szypulski, M. Jajkowski, Jankowski (88 Płoski), Sobociński (90 Tokarski), Bartkowski (60 Kowalczyk)

Wojciech Tarnowski (GKS): – Zanosiło się na to, że 13. kolejka może okazać się pechowa, czyli że stracimy pierwsze punkty. To był mecz do pierwszej bramki. Gospodarze mieli wynik w zasięgu ręki. Starali się na tyle, na ile starczyło im sił. Nic nie chciało wpaść i męczyliśmy się do samego końca.
ZOBACZ SKRÓT MECZU (WIKIELEC TV)


Jeziorak Iława – Mamry Giżycko 3:0 (1:0)
1:0 – Kuciński (40), 2:0 – Święty (73), 3:0 – Figurski (89)
JEZIORAK: Malanowski, Kowalski (60 Kolcz), Kressin, Figurski, Kuciński (90 Janiszek), Ksiuk, Madej (77 Parulis), Galas, Kochalski (60 Święty), Sagan (79 Kaźmierski), Czarnota (77 Suchocki)
MAMRY: Murawski - Bańkowski, Rutkowski (50 Kozłowski), Gulbierz (58 Świderski), Bognacki, Drężek, Wiszniewski (85 Jęksa), Rutkowski (73 Sadocha), Rusiak, Adamiec, Skonieczka (70 Pawlukiewicz)

ZOBACZ SKRÓT MECZU (JEZIORAK TV)


Tęcza Biskupiec – Motor Lubawa 1:4 (0:2)
0:1 – Bah (22), 0:2 – Śnieżawski (45), 0:3 – Szymański (52), 0:4 – Sobolewski (83), 1:4 – Rybkiewicz (88)
TĘCZA: Łukasiak - Brunkal, Chabera, Chrzanowski (54 Misior), Ciechacki, Łoszkowski, Ocias, Orzoł, Rybkiewicz, Salwowski, Saramak
MOTOR: Sikora - Gerka (60 Kleber), Goździejewski (84 Kuczyński), Sobolewski, Olejniczak (60 Kowalski), Sobótka, Szymański (80 Gajewski), Bah (69 Zasuwa), Burchart, Józefowicz, Śnieżawski (68 Diemiszew)

POZOSTAŁE WYNIKI 13 KOLEJKI
Granica Kętrzyn – Warmia Olsztyn 1:0 (1:0)
1:0 – Dwulat (4)
GRANICA: Oszako – Miłoszewski, Branicki, Łokietek, Ł. Swacha, Aleksandrowicz, Roksela, M. Swacha (89 B.Czernaikowski), Wołowik, Bobrowski (58 Mazurowski), Dwulat (78 Sztachański)
WARMIA: Sobieraj – Kwiatkowski (66 Wiśniewski), Filipek, Brych, Kosek, Marchlewski, Oleszko (55 Bojarowski), Skarbek, Smoliński, Sobótka, Sulikowski (70 Gendera)

MKS Korsze – Stomil II Olsztyn 2:3 (2:1)
0:1 – Niedziela (2), 1:1 – Kozłowski (8 k), 2:1 – Flis (30), 2:2 – Tecław (72), 2:3 – Cetnarski (90+1)
MKS: Mielnik – Solecki, Piotr Sawicki, Krajewski, M. Gąsiorowski – Piwiszkis (79 Bukowski), Flis, Harasim, Jędrzejewski (74 Siwek), Kozłowski – Trafarski (71 Gwizdek)
Stomil II: Leszczyński – Mosakowski, Głowacki (67 Jurczak), Tecław, Kowalski, Baran (73 Landowski), Rak (65 Pozo-Venta), Dziemidowicz, Cetnarski (92 Jońca), Niedziela, Molloy (55 Rudnik)

Mazur Ełk – Zatoka Braniewo 5:1 (1:0)
1:0 – Łapiński (30), 1:1 – Graczyk (50), 2:1 – Łapiński (53 k), 3:1 – Łapiński (88), 4:1 – Szulc (90), 5:1 – Berezowski (90)
MAZUR: Danowski – Wielgat, Waszkiewicz, Rosiński, Gosiewski, Łapiński, Woźniak, Stawiecki, Dębek, Berezowski, Skalski
ZATOKA: Łastówka – B. Wieliczko, Koczara, Lewandowski, Niewiadomski, Lewandowski, Korkliniewski, Graczyk, Ruda, D. Wieliczko, Wolak

Polonia Lidzbark Warmiński – Olimpia II Elbląg 0:4 (0:0)
0:1 – Olewnik (47), 0:2, 0:3 – Kordykiewicz (48, 87), 0:4 – Morys (90+3)
OLIMPIA II: Rutkowski – Wierzba, Sarnowski, Ziewiec, Kazimierowski, Milanowski, Szmukała (75 Kottlenga), Biel (46 Morys), Olewnik (65 Kondratowicz), Kordykiewicz (87 P. Mazurek), Bucio (90 Siwko)

Mrągowia Mrągowo – Błękitni Orneta 4:0 (1:0)
1:0 – Abramczyk (45+1), 2:0 – Gołębiowski (48 samob.), 3:0 – Barszczewski (80), 4:0 – Gołębiowski (83)
MRĄGOWIA: Marszałek – Tomasz (71 Glinka), Dominik (28 Barszczewski), Wójcik (78 Błędowski), Żęgota, Abramczyk, Gołębiowski, Kuśnierz, Michałowski (90 Chorążewicz), Skrzęta (80 Kotarba), Wypniewski (86 Trzebiński)
BŁĘKITNI: Dzikowski – Fabisiak, Kulesz, Podgórski, Romejko (86 Horyd), Duran, Gołębiowski, Kogut, Lullies, Malanowski (70 Krajewski), Różowicz (86 Gucajtis)

PO 13 KOLEJKACH

1.Wikielec3950:9

2.Stomil II3038:11

3.Jeziorak2841:14

4.Mrągowia2438:20

5.Motor2218:17

6.Polonia2117:22

7.Mamry1927:24

8.Błękitni1819:31

9.Korsze1822:22

10.Mazur1621:24

11.Granica1520:37

12.Pisa1316:35

13.Olimpia II1328:24

14.Zatoka1115:32

15.Warmia916:38

16.Tęcza614:40



KLASA OKRĘGOWA (gr. 2)
Unia Susz — Grunwald Gierzwałd 3:0 (0:0)
1:0 — Luliński (62), 2:0 — Staniec (70), 3:0 — Luliński (84)

POZOSTAŁE WYNIKI 13 KOLEJKI
Fortuna Gągławki — Polonia Pasłęk 2:2 (2:0)
1:0 — Kowalewski (5), 2:0 — Ciarkowski (57), 2:1 — Błażewicz (77), 2:2 — Kuczkowski (90)
Polonia Iłowo — Kormoran Zwierzewo 2:1 (2:0)
1:0 — Gregorczyk (37 karny), 2:0 — Komorowski (43) 2:1 — (75)
Orzeł Janowiec Kościelny — Barkas Tolkmicko 5:2 (1:1)
0:1 — Żak (10), 1:1, 2:1, 3:1 — Szypulski (11, 55, 56), 3:2 — Depka (61), 4:2, 5:2 — Łaszczyk (67, 90 karny)
GSZS Rybno — Tęcza Miłomłyn 3:0 (3:0)
1:0 — Szatkiewicz (1), 2:0 — Rozentalski (7), 3:0 — Drzewiński (27)
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie — Start Nidzica 3:2 (1:2)
1:0 — Świniarski (15), 1:1 — Michalski (18 k), 1:2 — Godlewski (29), 2:2, 3:2 — Świniarski (50, 56)
Olimpia Olsztynek — Płomień Turznica 1:0 (0:0)
1:0 — Golks (90+5)
Ewingi Zalewo — GKS Stawiguda 4:1 (0:1)
0:1 — Metera (13), 1:1 — Frygier (50), 2:1 — Nowikiewicz (57), 3:1 — Gortatowski (77), 4:1 — Rocco de Rossa (84)

PO 13 KOLEJKACH

1.Rybno3042:11

2.Barkas2933:20

3.Olimpia2630:18

4.Unia2534:17

5.Polonia I.2426:19

6.Tęcza2123:20

7.Stawiguda2032:32

8.Start1823:25

9.Kormoran1631:38

10.Polonia P.1632:35

11.Grunwald1521:28

12.Ewingi1421:29

13.Fortuna1321:33

14.Drwęca1023:37

15.Orzeł818:30

16.Płomień718:36



A KLASA (gr. 4)
Czarni Rudzienice — Lider Złotowo 3:0

Wel Lidzbark — LZS Frednowy 5:2

Iskra Narzym — Orzeł Ulnowo 7:1


POZOSTAŁE WYNIKI 11 KOLEJKI
Jordan Kazanice — Ossa Biskupiec Pomorski 1:2

Zamek Kurzętnik — Radomniak Radomno 3:3

Gmina Kozłowo — MKS Działdowo 2:4


PO 11 KOLEJKACH

1.Radomniak2727:10

2.Czarni2530:5

3.Ossa2527:12

4.Działdowo2033:22

5.Zamek2027:19

6.Jordan1430:22

7.Lider1321:26

8.Wel1323:27

9.Iskra1218:29

10.Kozłowo1122:34

11.Frednowy424:46

12.Orzeł311:41



B KLASA (gr. 4)
Wicher Gwiździny — Osa Ząbrowo 2:0

Wel Bratian — Zamek Szymbark 1:1

KS Mroczno — Olimpia Kisielice 4:3


POZOSTAŁE WYNIKI 11 KOLEJKI
LZS Fijewo — Mewa Smykowo 2:2

Vel Dąbrówno — Huragan Byszwałd 0:0

Avista Łążyn — Żak Jamielnik 3:2


PO 11 KOLEJKACH

1.Wicher2735:7

2.Avista2731:13

3.Mroczno2241:27

4.Olimpia2235:18

5.Mewa1919:11

6.Żak1827:18

7.Wel1119:27

8.Fijewo1117:36

9.Zamek915:25

10.Vel816:31

11.Osa515:33

12.Huragan211:35



PP, pes, JK, zico
ilawa@gazetaolsztynska.pl
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages