Niedziela, 31 maja 2020. Imieniny Anieli, Feliksa, Kamili

Uroczyste otwarcie Baru "Swojak na Gajerku" [ZDJĘCIA]

2019-10-24 12:48:22 (ost. akt: 2019-10-24 13:15:46) Artykuł sponsorowany
Agnieszka i Dariusz Obara tuż po przecięciu wstęgi w barze "Swojak na Gajerku"

Agnieszka i Dariusz Obara tuż po przecięciu wstęgi w barze "Swojak na Gajerku"

Autor zdjęcia: Paulina Kasprzycka / Gazeta Iławska

Któż nie chciałby być zaskoczony w tak miły sposób jak pani Agnieszka Obara właścicielka baru „Swojak na Gajerku”. W środę, 23 października odbyło się uroczyste otwarcie baru. Przyjęcie niespodziankę przygotowali dla niej przyjaciele, którym pani Agnieszka pragnie serdecznie podziękować – przede wszystkim Marzence, Krzysiowi, którzy służyli swoją pomocą i doświadczeniem, Łukaszowi – szefowi ekipy remontowej oraz mężowi Dariuszowi.

Nie obyło się bez symbolicznego szampana, wspaniałych prezentów, kwiatów, tortu i pysznego jedzenia. Licznie przybyli goście bawili się w świetnej atmosferze, do tańca przygrywał zespół muzyczny Maxel Live.

>>> Gdy pani Agnieszka dowiedziała się, że pani Wanda Rólkiewicz rezygnuje z prowadzenia „Baru Bartek” z pasji do gotowania zrodził się pomysł na własny biznes, szkoda byłoby zmarnować potencjał tego miejsca, które już zapisało się na mapie gastronomicznej Iławy.

Pani Agnieszka bar prowadzi wspólnie z córką Kingą Nycz. Nowa właścicielka otwiera lokal z nowymi pomysłami jednak menu nie przeszło wielkiej rewolucji ze względu na stałych gości baru. Dodano za to kilka produktów, w sprzedaży będzie także smalec i galareta. Lokal przy ul. Grudziądzkiej 71, należący do Gminnej Spółdzielni "Samopomoc Chłopska" w Iławie przeszedł gruntowny remont i wygląda teraz pięknie, utrzymany jest w biało czerwonej kolorystyce. Jest tu przytulnie, gościnnie i miło. Swojskie jedzenie, przystępne ceny, dania obiadowe jak u mamy to atuty tego miejsca.

W menu pyszne zupy, drugie dania: eskalopki, frytki, udka pieczone, hamburgery, zapiekanki.

Oczywiście do dyspozycji gości są dwie piękne sale, świeżo odnowione tak więc bez problemu można urządzić tu imprezę firmową, uroczystość rodzinną, urodziny, komunie lub chrzciny czy nawet małe wesele (do 50 osób), na te uroczystości przygotowane jest specjalne menu imprezowe.

Zapraszamy do Baru Swojak na Gajerku
pon. - sob.10:00-18:00
niedziela 10:00-16:00

Aktualne menu z cennikiem znajdziecie na Facebooku "Swojaka na Gajerku"

Bar Swojak na Gajerku
tel. 89 6488215
604 152 201
Iława Grudziądzka 71
14-200 Iława

red
ilawa@gazetaolsztynska.pl

Polub nas na Facebooku:

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages