Sobota, 4 lipca 2020. Imieniny Aureli, Malwiny, Zygfryda

Pobił kompana od kieliszka. Ofiara miała ciężkie obrażenia ciała

2019-10-24 11:31:27 (ost. akt: 2019-10-24 11:36:55)
Alkohol

Alkohol

Autor zdjęcia: Ewa Lubińska

Wspólne biesiadowanie połączone z piciem alkoholu zakończyło się dla mieszkańca Iławy ciężkimi obrażeniami ciała i przewiezieniem na szpitalny oddział ratunkowy.

— O tym, że leżący na trawniku pod blokiem przy ul. Ostródzkiej zakrwawiony mężczyzna wymaga pomocy medycznej zaalarmował służby przypadkowy przechodzień — czytamy w komunikacie iławskiej policji.

Poszkodowanego przewieziono karetką na iławski SOR. Miał on ciężkie obrażenia ciała wskazujące na pobicie. Policjanci pionu kryminalnego iławskiej komendy szybko podjęli czynności mające na celu ustalenie sprawcy przestępstwa.

Okazało się, że jest nim mężczyzna, który tego dnia spożywał z pokrzywdzonym alkohol. Między mężczyznami wywiązała się kłótnia, która dla jednego z nich zakończyła się wizytą w szpitalu.

— Sprawca, którym był mieszkaniec Grudziądza został zatrzymany. Usłyszał zarzut z art. 157§1 kk. Okazało się także, że czynu tego dopuścił się w warunkach recydywy, za co grozi mu surowsza kara. Prokurator zdecydował o zastosowaniu środka zapobiegawczego w postaci dozoru policji — informują policjanci z KPP Iława.

red
ilawa@gazetaolsztynska.pl

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages