środa, 21 października 2020. Imieniny Celiny, Hilarego, Janusza

Drużyna piłki ręcznej Jezioraka Iława dziękuje sponsorom i partnerom za pomoc [ZDJĘCIA, LISTA]

2019-10-15 17:03:43 (ost. akt: 2019-10-15 17:40:52)
Łukasz Kamiński (z lewej), zawodnik i jednocześnie prezes sekcji piłki ręcznej Jezioraka Iława oraz Dawid Kopaczewski, burmistrz Iławy. Miasto również wspiera iławskiego szczypiorniaka

Łukasz Kamiński (z lewej), zawodnik i jednocześnie prezes sekcji piłki ręcznej Jezioraka Iława oraz Dawid Kopaczewski, burmistrz Iławy. Miasto również wspiera iławskiego szczypiorniaka

Autor zdjęcia: archiwum sekcji piłki ręcznej Jezioraka Iława

Nazywają ich bohaterami, bo też wiedzą, jak ciężko w dzisiejszych czasach jest nakłonić firmy, instytucje itp. do sponsorowania sportu na szczeblu lokalnym. Są jednak tacy, którzy wciąż wspierają sekcję piłki ręcznej Jezioraka Iława.

Szczypiorniści z Iławy chcą za naszym pośrednictwem podziękować osobom, firmom i instytucjom za pomoc otrzymaną w ostatnim czasie. A my, jak patron medialny sekcji piłki ręcznej w Jezioraku, chętnie takie podziękowania zamieszczamy.

"Mimo, że zaczęliśmy już nowy sezon, dopiero dziś chcemy przedstawić Państwu grupę naszych Bohaterów. Dlaczego Bohaterów? Mamy ciężkie czasu jeżeli chodzi o prowadzenie drużyny. Kiedyś każdy z przedsiębiorców chciał się utożsamiać z lokalnymi klubami sportowymi, szczególnie, gdy były wyniki. Dziś niewątpliwie jest o to ciężej, obecnie mamy inne nośniki reklamy (strony internetowe, portale internetowe itd.), jednak są jeszcze ludzie, dzięki którym możemy się dalej rozwijać, cieszyć oko Kibica i rozwijać młodzież.

Ludzie Ci (...) bezinteresownie nas wspierają pomimo, że może nie wygrywamy każdego meczu, nie gramy w najwyższej klasie rozgrywkowej. Jednak jak to mówią: nie od razu Rzym zbudowano i od czegoś zawsze trzeba zacząć. Jesteśmy przekonani, że Iławę stać na więcej i dzięki takim Bohaterom uda nam się kiedyś jeszcze walczyć z najlepszymi drużynami w kraju.

Dlatego w imieniu Zawodników, Kibiców i wszystkich ludzi skupionych wokół iławskiego szczypiorniaka, składamy serdecznie podziękowania naszym Bohaterom za wsparcie w sezonie 2018/2019! DZIĘKUJEMY!!!

prezes sekcji piłki ręcznej Łukasz Kamiński, dyrektor sportowy sekcji Miłosz Kapciński"

LISTA BOHATERÓW:
burmistrz Iławy Dawid Kopaczewski, były burmistrz Iławy Adam Żyliński, Pol-mak, Kolmax, Rampi, dyr. ICSTiR Wojciech Żmudziński, Kono, Wardrom łazienki, Kris-bus, Gloster, Lumen, Hotel Stary Tartak, Tomasz Bagłaj, Cuk ubezpieczenia, Polmo-zbyt, Klimatyzacje Lewkiewicz, Zawbud, Auto części Woźnicki, BassGrafika, Sport A-Z, F.r.i.c.k. gym, u Czapy, MK System, Da Grasso, Tomcolor, Protektor BHP, Amex Bączek, Kaufland, Wojciech Miklewski, Opcja,

zico
m.partyga@gazetaolsztynska.pl

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Yeti #2804593 | 185.144.*.* 15 paź 2019 22:33

  Dajcie im więcej tysięcy za te przegrane mecze...

  ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

  Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages