Wtorek, 19 listopada 2019. Imieniny Elżbiety, Faustyny, Pawła

Gminny Dzień Edukacji Narodowej [ZDJĘCIA]

2019-10-15 10:00:10 (ost. akt: 2019-10-16 09:52:03)

W Gminnym Ośrodku Kultury w Lasecznie odbyły się uroczyste gminne obchody Dnia Edukacji Narodowej. Na uroczystość licznie przybyli nauczyciele, pracownicy administracyjni szkół, zaproszeni goście oraz przedstawiciele władz samorządowych: wójt gminy Iława Krzysztof Harmaciński, z-ca wójta Andrzej Brach oraz przewodniczący rady gminy Roman Piotrkowski.

Uroczystą Galę otworzył wójt Krzysztof Harmaciński. Piątkowa uroczystość była doskonałą okazją do podziękowania nauczycielom za trud włożony w edukację i wychowanie młodego pokolenia. Oprawę artystyczną zapewnił Gminny Ośrodek Kultury w Lasecznie oraz uczniowie ze szkół gminnych. Podczas Gali zostały również wręczone medale i odznaczenia.

Odznaczenia

Medal Złoty za Długoletnią Służbę:
Halina Bujalska – Nauczyciel Szkoły Podstawowej we Franciszkowie
Mirosław Kaniecki – Nauczyciel Szkoły Podstawowej w Rudzienicach
Jolanta Pszenna – Nauczyciel Szkoły Podstawowej w Lasecznie

Nagroda Ministra Edukacji Narodowej
Jerzy Ewertowski – Nauczyciel Szkoły Podstawowej w Gromotach

Nagroda Warmińsko – Mazurskiego Kuratora Oświaty:
Urszula Solis – Dyrektor Szkoły Podstawowej w Rudzienicach

Nagrody Wójta:
Danuta Gubała – Dyrektor Szkoły Podstawowej w Lasecznie
Izabela Witkowska – Nauczyciel Szkoły Podstawowej we Franciszkowie
Beata Przeworska – Nauczyciel Szkoły Podstawowej w Gałdowie
Krystyna Ziółkowska – Nauczyciel Szkoły Podstawowej w Gromotach
Jolanta Pszenna – Nauczyciel Szkoły Podstawowej w Lasecznie
Ewa Kowalkowska – Nauczyciel Szkoły Podstawowej w Rudzienicach
Małgorzata Kuszmiruk – Nauczyciel Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Wikielcu
Sławomir Ciurkowski – Nauczyciel Szkoły Podstawowe w Ząbrowie



Nagrody dyrektora szkoły

Dyrektor Szkoły Podstawowej we Franciszkowie – Grzegorz Plec

Nauczyciele:
Aneta Dreszler
Urszula Lipnicka
Zdzisław Bakaluk
Joanna Stopa

Pracownicy administracji i obsługi:
Elżbieta Majewska
Jerzy Antkowiak
Marianna Pielacka
Teresa Suchocka
Bożena Bądkowska
Katarzyna Antkowiak

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. mjr. Henryka Dobrzańskiego „Hubala” w Gałdowie – Anna Lewandowska

Nauczyciele:
Iwona Kurowska
Justyna Lubieniecka
Karolina Paczkowska
Iwona Szumiło – Sombecka
Marcin Włodarski
Ewa Zalewska
Marzena Jabłońska

Pracownicy administracji i obsługi:
Dorota Szczygieł
Maryla Matusiak
Piotr Szot
Ewa Zakrzewska
Alina Wójtowicz

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Gromotach – Violetta Sowińska


Nauczyciele:
Mariola Schweig
Ewa Piekarczyk
Ewa Białaś

Pracownicy administracji i obsługi:
Jan Madej
Aleksandra Przepiórska
Kamilla Czuczko
Marzena Ziółkowska

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Lasecznie – Danuta Gubała

Nauczyciele:
Małgorzata Rzepka
Beata Rosicka
Joanna Szlasa
Agnieszka Szymczak
Emilia Lipińska

Pracownicy administracji i obsługi:
Justyna Kwiatkowska
Anna Bądkowska
Jan Madej

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Michała Lengowskiego w Rudzienicach – Urszula Solis

Nauczyciele:
Joanna Drozdowska
Katarzyna Kwiatkowska
Irena Plec

Pracownicy administracji i obsługi:
Małgorzata Kowalkowska
Marzena Gula
Justyna Mirosław
Małgorzata Lisiak
Alina Romanowska
Renata Moszczyńska
Joanna Pańczak
Daniel Boros

Dyrektor Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Wikielcu – Bożena Lewandowska

Nauczyciele:
Małgorzata Pawłowska
Grażyna Szczepańska
Hanna Olszewska
Bożena Samolińska
Kinga Gapińska

Pracownicy administracji i obsługi:

Marzena Jackowska
Ewa Ząbecka
Magdalena Zandrowicz
Tomasz Sadowski

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Twórców Literatury Dziecięcej w Ząbrowie – Joanna Marciniak

Nauczyciele:
Joanna Blinkiewicz
Kazimierz Skowroński
Piotr Gaszczyński
Elżbieta Kastrau
Małgorzata Brzezińska
Monika Rutkowska
Justyna Lubieniecka
Grażyna Siłka
Krzysztof Zieliński
Magdalena Piękos

Pracownicy administracji i obsługi:
Lidia Adamska
Iwona Brudnicka
Katarzyna Duńska
Anna Habandt
Bogdan Karpiak
Dorota Kukiełka
Beata Nowakowska
Ewa Pisecka
Katarzyna Prela
Anna Śliżewska
Anna Widźgowska

Podziękowania dla dyrektorów szkół

Dyrektorzy szkół publicznych:
Grzegorz Plec – SP Franciszkowo
Anna Lewandowska – SP Gałdowo
Violetta Sowińska – SP Gromoty
Danuta Gubała – SP Laseczno
Urszula Solis – SP Rudzienice
Bożena Lewandowska – ZSP Wikielec
Joanna Marciniak – SP Ząbrowo

Dyrektorzy szkół niepublicznych:
Krzysztof Kułaga – SP Frednowy

Podziękowania dla byłych dyrektorów szkół
Alicja Maciołek – emerytowany dyrektor SP we Franciszkowie
Urszula Witczak – emerytowany dyrektor SP we Franciszkowie
Alicja Tkaczyk – emerytowany dyrektor SP we Frednowych
Maria Froń – Zakrzewska – emerytowany dyrektor SP w Gałdowie
Irena Igielska – emerytowany dyrektor SP w Gardzieniu
Janina Lepczyńska – emerytowany dyrektor SP w Lasecznie
Grażyna Kotłowska – emerytowany dyrektor SP w Lasecznie
Józef Kraszewski – emerytowany dyrektor SP w Lasecznie
Maria Sak – emerytowany dyrektor SP w Rudzienicach
Urszula Waszczak – Zielińska – emerytowany dyrektor SP w Ząbrowie
Elżbieta Blinkiewicz – emerytowany dyrektor Gimnazjum W Ząbrowie
Barbara Biernacka – były dyrektor SP we Frednowych

źródło: www.gmina-ilawa.pl
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. stan #2804361 | 95.41.*.* 15 paź 2019 16:48

    Święto nauczycieli czy administracji ?

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

  2. j #2804316 | 185.144.*.* 15 paź 2019 15:46

    Gdzie te zdjęcia?

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages