Piątek, 14 sierpnia 2020. Imieniny Alfreda, Maksymiliana, Selmy

Energa pozostanie sponsorem strategicznym Jezioraka

2019-10-12 10:24:34 (ost. akt: 2019-10-12 10:41:14)

Autor zdjęcia: Mateusz Partyga

Energa pozostanie sponsorem strategicznym piłkarskiej drużyny Jezioraka Iława. Współpraca trwa od listopada 2018 roku, a 1 października podpisano nową umowę, która będzie obowiązywać do końca sezonu 2019/2020. Logotyp sponsora pojawi się na stadionie, na koszulkach, stronie internetowej i we wszystkich materiałach drukowanych klubu.

– Jesteśmy bardzo szczęśliwi z faktu, że możemy kontynuować współpracę z Grupą Energa. Nie ukrywamy, że wsparcie, jakie otrzymujemy ze strony naszego sponsora strategicznego ma dla klubu ogromne znaczenie. Uważam, że porozumienie, jakie osiągnęliśmy będzie dla obu podmiotów korzystne na wielu polach – podkreślił prezes zarządu Jezioraka Iława Andrzej Sobiech.

Grupa Energa aktywnie wspiera polski sport. Jest głównym sponsorem polskiej koszykówki; męskiej i żeńskiej kadry Polski oraz Energa Basket Ligi, Energa Basket Ligi Kobiet. Wspiera również m.in. Lechię Gdańsk oraz reprezentację Polski w Amp Futbolu.

źródło: jeziorakilawa.pl

>>> W oficjalnym komunikacie nie jest podana kwota wsparcia ze strony Energi, jednak z nieoficjalnych informacji które posiadamy wynika, że jest to 60 tysięcy złotych w skali całego sezonu.

Przypominamy, że dziś (sobota 12 października) IV-ligowa drużyna seniorów Jezioraka gra na wyjeździe z Tęczą Biskupiec.

red. zico
m.partyga@gazetaolsztynska.pl


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages