Poniedziałek, 19 października 2020. Imieniny Michaliny, Michała, Piotra

Plebiscyt "Wielkie Serce". Mamy pierwszych kandydatów, zaczynamy głosowanie! [AKTUALIZACJA]

2019-10-04 10:40:54 (ost. akt: 2019-10-04 15:33:55)
Empatia, ciepło, wielki profesjonalizm a także kapitalne podejście do małego pacjenta i jego rodziców — każdy kto miał kontakt z położną Barbarą Chojnowską, wie że ma ona Wielkie Serce

Empatia, ciepło, wielki profesjonalizm a także kapitalne podejście do małego pacjenta i jego rodziców — każdy kto miał kontakt z położną Barbarą Chojnowską, wie że ma ona Wielkie Serce

Autor zdjęcia: Mateusz Partyga

Dzisiaj startuje nasza akcja "Wielkie Serce". Nasi czytelnicy wybiorą w niej lekarzy, pielęgniarki/położne oraz placówki służby zdrowia, które cenią i którym ufają. Mamy już pierwsze zgłoszenie z powiatu iławskiego. To położna Barbara Chojnowska, pielęgniarka środowiskowa Ewa Pietrzak oraz lekarz Roman Żuralski.

Zaczynamy nasz plebiscyt, na początek zbieramy kandydatów w kategoriach powiatowych: Lekarz; Pielęgniarka/Położna; Przychodnia/Gabinet.
Zgłoszeń można dokonywać wysyłając wiadomość na adres e-mail: ilawa@gazetaolsztynska.pl lub też wysyłając ją na naszego redakcyjnego mesendżera.

Głosowanie w powiecie iławskim rozpoczynamy dziś, a zakończymy je we wtorek 5 listopada o godzinie 23.59. Głosujemy za pomocą wysyłanych sms-ów. Koszt jednego sms-a wynosi 2,46 zł brutto.

Wyniki uzyskane w plebiscytach na szczeblu powiatowym będą brane pod uwagę w zestawieniu z wynikami uzyskanymi przez kandydatów (lekarzy; pielęgniarki/położne itd.) z całego województwa.

>>> O naszej akcji i o możliwości zgłaszania kandydatów informowaliśmy na naszym portalu już kilka dni temu. Pierwsze zgłoszenie otrzymaliśmy we wtorek 1 października i dotyczyło ono położnej Barbary Chojnowskiej z Iławy.

W mailu od naszej czytelniczki czytamy:
"Witam, chciałabym zgłosić do plebiscytu "Wielkie Serce" najcudowniejszą położoną jaką miałam szczęście spotkać na swojej drodze do macierzyństwa oraz miałam wielkie szczęście mogąc korzystać z jej opieki po urodzeniu pierwszego jak także drugiego syna. BARBARA CHOJNOWSKA z Iławy, bo tak nazywa się położna, jest osobą, która przede wszystkim kocha swoją pracę i daje to odczuć swoim pacjentkom poprzez serdeczność i fachowość z jaką podchodzi w opiece nad kobietą w czasie ciąży i po urodzeniu dziecka. Zawsze można liczyć na jej pomoc. Życzliwa, ciepła a przede wszystkim doświadczona i rzeczowa. Pani Barbara pracuje w Agencji Świadczeń Medycznych w Iławie mieszczącej się w przychodni Zdrowie przy ul Skłodowskiej. Każda kobieta korzystając z jej usług może czuć się pewnie i bezpiecznie".

Zdjęcie pani Basi, o której fachowości i niezwykłej empatii sami się z resztą przekonaliśmy, opublikowaliśmy na naszym facebook'u, z informację, że już mamy pierwsze zgłoszenie i czekamy na kolejne w kategoriach: Lekarz, Pielęgniarka/Położna oraz Przychodnia/Gabinet.

Nie trzeba było długo czekać. "Do plebiscytu "Wielkie Serce" zgłaszam pielęgniarkę środowiskową Ewę Pietrzak z Iławy. Empatia, życzliwość, zainteresowanie pacjentami, pomoc o każdej porze." — taka była treść kolejnego zgłoszenia. Zarówno Barbara Chojnowska jak i Ewa Pietrzak są już na liście kandydatek w naszej sms-owej zabawie. Natomiast w gronie lekarzy mamy Romana Żuralskiego. Na całą trójkę można już głosować. Kolejne kandydatury dołączymy do listy.

AKTUALIZACJA
Mamy kolejną kandydatkę do kategorii Pielęgniarka/Położna. To Katarzyna Lempek, instrumentariuszka mieszkająca w Lubawie, a pracująca w ostródzkim szpitalu na bloku operacyjnym.

Aby zagłosować na Barbarę Chojnowską (kategoria Pielęgniarka/ Położna) wyślij sms o treści gi.pl.1 na numer 7248 (Koszt 2,46 zł z VAT za SMS)

Aby zagłosować na Ewę Pietrzak (kategoria Pielęgniarka/ Położna) wyślij sms o treści gi.pl.2 na numer 7248 (Koszt 2,46 zł z VAT za SMS)

Aby zagłosować na Katarzynę Lempek wyślij sms o treści gi.pl.3 na numer 7248 (Koszt 2,46 zł z VAT za SMS)

Aby zagłosować na Romana Żuralskiego wyślij sms o treści gi.lk.1 na numer 7248 (Koszt 2,46 zł z VAT za SMS).

Czekamy na kolejne zgłoszenia.

Patronat nad Wielkim Sercem objęli:
Artur Chojecki, wojewoda warmińsko-mazurski
Gustaw Marek Brzezin, marszałek województwa warmińsko-mazurskiego

Andrzej Zakrzewski, dyrektor warmińsko-mazurskiego oddziału NFZ

Prosimy o zgłaszanie kandydatur w następujących kategoriach:
KATEGORIE POWIATOWE
Lekarz
Pielęgniarka/położna
Przychodnia/gabinet

KATEGORIA REGIONALNA
Przyjazny Szpital

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres e-mail: ilawa@gazetaolsztynska.pl.


Kategoria Pielęgniarka/ Położna
Wyniki aktualizowane są na bieżąco

Kategoria Lekarz
Wyniki aktualizowane są na bieżącored. zico
m.partyga@gazetaolsztynska.pl

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages