Wtorek, 20 października 2020. Imieniny Ireny, Kleopatry, Witalisa

Piknik "(Ja)Sielska przestrzeń" za nami! Zobacz zdjęcia

2019-09-30 09:20:37 (ost. akt: 2019-09-30 09:34:24)

Autor zdjęcia: archiwum organizatorów pikniku

W sobotę (28 września) tuż przy Centrum Aktywności Lokalnej przy ul. Wiejskiej 2d odbył się pierwszy w historii Iławy piknik "(Ja)Sielska przestrzeń". Dobrej zabawy i uśmiechu na twarzach uczestników nie brakowało.

Nazwa wydarzenia oczywiście nawiązuje do ulicy Jasielskiej, która sąsiaduje z Centrum Aktywności Lokalnej. Początek miał miejsce o godzinie 11.00. W programie Pikniku Rodzinnego mieliśmy m.in.: warsztaty artystyczne prowadzone przez Stowarzyszenie Kulturalno-Artystyczne SART, Fundacje Rzemiosła Artystycznego oraz Fundacje Artystyczna IzaR; animacje dla całych rodzin; Pchli Targ (prowadzony przez PSONI koło w Iławie); gry i zabawy prowadzone przez Ostródzkie Stowarzyszenie Miłośników gier "Grywam"; poczęstunek; tworzenie wspólnej przestrzeni; spotkanie z ekonomią społeczną.

— Urząd Miasta w Iławie - Ośrodek Psychoedukacji, Profilaktyki Uzależnień i Pomocy Rodzinie, PSONI Koło w Iławie oraz Stowarzyszenie ESWIP dziękują wszystkim za wspaniałą zabawę przy Centrum Aktywności Lokalnej — dziękują organizatorzy.

Działanie realizowane było w ramach projektów "Aktywni rodzice, aktywne dziecko" oraz "Akademia samodzielności" współfinansowanych przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020.

— Za wspaniałą zabawę dziękujemy także animatorom! Zresztą sprawdźcie sami na zdjęciach jak to było w sobotę u nas — dodają organizatorzy wydarzenia.


red. zico
m.partyga@gazetaolsztynska.pl

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages