Jeziorak rozgromił Warmię, GKS Wikielec znowu wygrał! Piłkarska sobota pełna emocji [WYNIKI, ZDJĘCIA]

2019-09-28 17:49:32(ost. akt: 2019-09-28 18:18:52)
Za chwilę piłka po strzale Daniela Madeja wpadnie do bramki Warmii Olsztyn. Już po pierwszej połowie Jeziorak prowadził z gośćmi 5:0!

Autor zdjęcia: Mateusz Partyga

Po dwóch przegranych z rzędu Jeziorak odniósł w końcu zwycięstwo. I to jakie! Iławianie rozgromili dziś (sobota 28 września) na swoim terenie Warmię Olsztyn 7:0. Bardzo ciekawie było także w Lubawie, gdzie Motor przegrał z GKS-em Wikielec 2:3. To już dziewiąte z rzędu zwycięstwo zespołu trenera Wojciecha Tarnowskiego przy ani jednej stracie punktów!
GKS Wikielec w tym sezonie tylko wygrywa, choć akurat dziś w Lubawie nie było łatwo o trzy punkty – Motor prowadził w pewnym momencie 2:1. Komplet zdobył także Jeziorak Iława, który w łatwy i przyjemny dla oka sposób rozbił w pył olsztyńską Warmię.

Ale nie tylko forBET IV liga dziś grała. Poniżej prezentujemy wyniki sobotnich meczów naszych drużyn grających od IV ligi do B klasy oraz zdjęcia z meczu Jeziorak - Warmia.