Wtorek, 19 listopada 2019. Imieniny Elżbiety, Faustyny, Pawła

Powiat przyznał stypendia najlepszym uczniom. Zobacz listę nagrodzonych i zdjęcia

2019-09-18 08:47:35 (ost. akt: 2019-09-18 09:02:03)

Autor zdjęcia: EKSP

Poniedziałek 16 września sprawił z pewnością ogromną radość uczniom ze szkół powiatu iławskiego. Otrzymali oni bowiem stypendia starosty Bartosza Bielawskiego, przyznawane za szczególne osiągnięcia.

Uroczystość wręczenia stypendiów odbyła się w Zespole Szkół im. Konstytucji 3 Maja w Iławie i była podzielona na dwa etapy. Pierwszym etapem było wręczenie stypendiów uczniom branżowych szkol I stopnia z oddziałami Zasadniczej Szkoły Zawodowej. Drugim natomiast wręczenie stypendiów uczniom osiągającym wysokie wyniki w nauce oraz laureatom konkursów.
W uroczystości wzięli udział przedstawiciele władz powiatu iławskiego w osobie Macieja Rygielskiego – członka Zarządu Powiatu Iławskiego, Renaty Motylińskiej – naczelnika Wydziału Edukacji, Kultury, Sportu i Promocji Starostwa Powiatowego w Iławie.
Obecni byli także dyrektorzy szkół: Elżbieta Gościńska – dyrektor Zespołu Szkół im. Bohaterów Września 1939 Roku w Iławie, Anna Empel – dyrektor Zespołu Szkół w Lubawie, Beata Szczepaniak – Furman – dyrektor Zespołu Szkół im. Ireny Kosmowskiej w Suszu, Izabela Klonowska – dyrektor Zespołu Szkół im. Konstytucji 3 Maja w Iławie, Bożena Marchewka – dyrektor Powiatowego Centrum Kształcenia Praktycznego w Iławie i Roman Groszkowski – dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. Stefana Żeromskiego w Iławie.

Rada Powiatu Iławskiego 29 października 2009 roku podjęła uchwałę w sprawie utworzenia programu wyrównywania szans edukacyjnych młodzieży będącej uczniami branżowych szkół I stopnia prowadzonych przez Powiat Iławski. Uczniowie otrzymali stypendia w wysokości 500 zł.

Zespół Placówek Szkolno –Wychowawczych w Iławie
Daria Kurafeiska
Daria Kopowska
Magdalena Wilk
Mateusz Jagielski
Izabela Dzięgo
Adrian Kowalkowski
Jakub Ługiewicz
Izabell Proć
Michalina Tyburc
Edyta Wilamowska

Zespół Szkół im. Ireny Kosmowskiej w Suszu
1. Emilia Antkiewicz
Katarzyna Gajkowska
Rozalia Olek
Agnieszka Marcyjańska
Aleksandra Gapys
Katarzyna Sztuka

Zespół Szkół im. Bohaterów Września 1939 Roku w Iławie
Patryk Bober
Adrian Gorzka
Bartłomiej Kukla
Szymon Michałowicz
Adrian Olszewski
Mateusz Prusaczyk
Ryszard Schmeichel
Paweł Klein
Krystian Klinicki
Maciej Kowalski
Patryk Krasiński
Leszek Piłat
Krystian Jęczewski
Szymon Klemarczyk
Bartłomiej Koślicki
Jakub Kreft
Mariusz Pietrzak
Krystian Rochewicz
Sebastian Sierdziński
Radosław Świdecki
Jakub Waśniewski
Dawid Szych

Zespół Szkół w Lubawie
Sylwester Kasprowicz
Wiktor Straszewski
Filip Karol Śmigielski
Marcin Cegielski
Anna Gałka
Alicja Jackowska
Krzysztof Januszewski
Klaudia Kuchciak
Mateusz Ochenkowski
Ewelina Susmarska
11.Krzysztof Urban

Zespół Szkół im. Konstytucji 3 Maja w Iławie
1.Patryk Wasążnik
Dawid Biel
3.Aleksander Rochewicz
Patryk Tucholski
Jakub Detyna

Rada Powiatu Iławskiego w 2017 roku podjęła uchwałę w sprawie określenia warunków i trybu przyznawania stypendiów Starosty Powiatu Iławskiego uzdolnionym uczniom szkół ponadgimnazjalnych i specjalnych, dla których organem prowadzącym jest Powiat Iławski. Uczniowie otrzymali stypendia w wysokości 550 zł.

Zespół Szkół w Lubawie
Adam Niesiobędzki
Zuzanna Niedziela
Marcin Figger
Maja Rydel
Maciej Borkowski
Violetta Winiewska
Karolina Klinicka
Ewa Kotewicz
Magdalena Szczepańska
Hanna Rafińska
Katarzyna Szymańska
Maja Raszkowska
Patrycja Marszelewska
Weronika Bielicka
Marta Gumowska
Łukasz Szczepański
Ewelina Dąbrowska
Karolina Ossowska
Wiktoria Ewertowska
Dominika Truszczyńska
Natalia Dudek
Daria Siemińska
Klaudia Szulwic
Julia Piórkowska
Aleksandra Leszczyńska
Sylwia Pruchniewska
Dominika Uzarska
Patrycja Krukowska
Łukasz Twardy
Małgorzata Rykaczewska

Zespół Placówek Szkolno –Wychowawczych w Iławie
Gabriela Mówińska

Zespołu Szkół im. Ireny Kosmowskiej w Suszu
Ilona Maciąg
Wiktor Maciołek

Zespołu Szkół im. Bohaterów Września 1939 Roku w Iławie
Adrianna Bakirzyńska
Paweł Borek
Agata Burna
Przemysław Chała
Filip Gliszczyński
Wojciech Gola
Nikola Grabowska
Magda Durkiewicz
Agata Jabłońska
Jakub Jabłoński
Zuzanna Kołecka
Wiktoria Kotłowska
Kamila Lubiejewska
Miłosz Mazurewicz
Patrycja Melkowska
Aneta Nickel
Martyna Nowakowska
Remigiusz Próchniewski
Dominik Szymański
Filip Wiśniewski

Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. Stefa Żeromskiego w Iławie
Paweł Abramowicz,
Jakub Kamiński
Julia Majkowska
Kacper Grabowski
Agata Rudol
Jakub Radgowski
Mateusz Wasiewski
Kacper Zaleśkiewicz
Oskar Ruczyński
Eryk Romański
Maciej Lipiński
Bartosz Petlik
13.Radosław Wiatr
14. Patrycja Paczkowska
Nikodem Fiałkowski
Zuzanna Lewandowska
Maria Rudnicka
Łukasz Ogonowski
Oliwia Sagan
Dawid Racki
Igor Kordowski
Kinga Staszyńska
Kacper Grosz
Roksana Piotrowicz
Alicja Malinowska
Maja Gdula
Klaudia Kusyk
Paweł Dudziak
Jakub Parowicz
Milena Leśniak
Tobiasz Szymanek
Sylwia Omieczyńska
33.Oliwia Winiewska
Malwina Makowska
Mateusz Dąbrowski
Michał Rydzewski
Małgorzata Bączek
Dominika Kuchta
Julia Lembowicz
Wonbin Jung
Daria Kowalska
Laura Plichta
Klaudia Marcinowska
Wojciech Miszczak
Bartosz Trepiak
Szymon Brejdakowski
Mateusz Ruczyński
Michalina Heyda
Jakub Makowski
Sandra Rawińska
Bartosz Kowalski
Bartłomiej Podwalski
Zofia Palczewska
Klaudia Konopka
Julia Olszlegier
Sandra Cyglicka
Anna Kołodziejczak
Adrian Zwaliński
Dagmara Antczak
Maciej Abramowicz
Dawid Szczawiński
Joanna Sawczyńska

Zespołu Szkół im. Konstytucji 3 Maja w Iławie
Nikola Jakielska
Paulina Kwiatkowska
Klaudia Aleksandrowicz
Magdalena Kozłowska
Aleksandra Nica
Julia Dolecka
Katarzyna Niemaszyk
Joanna Tęgowska
Julita Dubanowska
Magdalena Kapusta
Agata Karbowska
Natalia Ewertowska
Ewelina Augustyniak
Marcelina Lubiejewska
Oliwia Wójcik
Ewelina Uzarska
Sylwia Augustyniak
Paulina Zalewska
19. Joanna Michalska
Jacek Karbowski
Agnieszka Hatała
Karolina Fafińska
Agata Rutkowska
Milena Urbańska
Marta Kroplewska
Dominika Jaskulska
Joanna Jarząb
Karina Robakiewicz
Weronika Lemka

Źródło: EKSP/ powiat-ilawski.pl

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages