środa, 30 września 2020. Imieniny Geraldy, Honoriusza, Wery

Biegacze z Iławy chcą pomóc walczącej z chorobą Danucie Wacławskiej. Licytacja maskotki rozpoczęta [LINK]

2019-09-09 11:28:39 (ost. akt: 2019-09-09 11:54:02)
Biegacze Gorszego Sortu chcą pomóc Danucie Wacławskiej i wystawiają na internetową licytację maskotkę - Jest to pluszowy niedźwiedź Boguś. Maskotka z certyfikatem i podpisami pilotów uczestniczących w pikniku lotniczym w 2018 roku. Cena wywoławcza 200 zł

Biegacze Gorszego Sortu chcą pomóc Danucie Wacławskiej i wystawiają na internetową licytację maskotkę - Jest to pluszowy niedźwiedź Boguś. Maskotka z certyfikatem i podpisami pilotów uczestniczących w pikniku lotniczym w 2018 roku. Cena wywoławcza 200 zł

Biegacze Gorszego Sortu, jedna z iławskich nieoficjalnych grup sportowych, bardzo chce pomóc iławiance Danucie Wacławskiej w pozyskaniu środków finansowych na leczenie choroby nowotworowej.

Dwanaście tysięcy złotych – tyle miesięcznie kosztuje leczenie, któremu musiałaby poddać się iławianka Danuta Wacławska. Obecnie objęta jest inną formą leczenia. Sportowcy i nie tylko z Iławy włączają się w akcję charytatywną, dzięki której być może uda się zebrać odpowiednie środki finansowe. Przypomnijmy tylko, że w intencji chorej cioci iławianka Agata Wacławska-Matyjasik przepłynęła niedawno wpław Jeziorak, najdłuższe jezioro w Polsce.
Przeczytaj cały artykuł: Agata Wacławska-Matyjasik. Pokonała Jeziorak, by pokonać chorobę

Do akcji charytatywnej włączyli się też Biegacze Gorszego Sortu z Iławy. Oto treść posta, który dziś zamieścili na swoim facebooku.

”Drodzy fejsbukowicze! Nie jest nam obojętny los drugiego człowieka. A zwłaszcza Braci Biegowej! Dlatego zwracamy się o pomoc dla Pani Danusi Wacławskiej, która jest w potrzebie. Na tą okoliczność wystawiamy na licytację bardzo cenną i ciekawą rzecz. Jest to pluszowy niedźwiedź Boguś. Maskotka z certyfikatem i podpisami pilotów uczestniczących w pikniku lotniczym w 2018 roku. Cena wywoławcza 200 zł.

Licytacja będzie się toczyć w komentarzach po tym linkiem do poniedziałku 16 września do godz 20.00. Zapraszamy!!! Wylicytowaną nagrodę przekażemy zwycięzcy w redakcji Gazety Iławskiej w umówionym terminie.”

Poniżej post, pod którym można licytować zakup maskotki. Zachęcamy do udziału, a pani Danucie życzy szybkiego powrotu do zdrowia.
LINK DO LICYTACJI NA FACEBOOKU

zico
m.partyga@gazetaolsztynska.pl

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages