Czwartek, 24 września 2020. Imieniny Dory, Gerarda, Maryny

Bądź sprawny jak Twoje wnuki! — sportowy happening zakończył się Marszem Pokoleń

2019-08-27 12:28:50 (ost. akt: 2019-08-27 12:43:53)
Na zakończenie imprezy odbył się "Marsz Pokoleń". Wszyscy uczestnicy — ci młodsi oraz ci starsi pokonując trasę nad Małym Jeziorakiem spotkali się pod wiatą przy hotelu Stary Tartak. Nie zabrakło również pamiątkowego zdjęcia.

Na zakończenie imprezy odbył się "Marsz Pokoleń". Wszyscy uczestnicy — ci młodsi oraz ci starsi pokonując trasę nad Małym Jeziorakiem spotkali się pod wiatą przy hotelu Stary Tartak. Nie zabrakło również pamiątkowego zdjęcia.

Autor zdjęcia: archiwum organizatorów

W galerii handlowej Jeziorak odbył się panel edukacyjny dla seniorów "Zachowaj sprawność na lata i bądź sprawny jak Twoje wnuki", prowadzony przez Pawła Hofmana. Podczas happeningu nie zabrakło również ekipy "Lekkoatletyka dla każdego".

Trenerki Aneta Ostanek i Bożena Dreszler wraz z podopiecznymi programu Lekkoatletyka dla Każdego oraz z zawodnikami klubu lekkoatletycznego Orka Iława Athletics poprowadziły panel sportowy z propozycjami ćwiczeń lekkoatletycznych skierowany zarówno do dzieci w wieku przedszkolnym, z klas 1-3, ale także dla seniorów. Przy okazji happeningu trenerki zachęcały dzieci do udziału w zajęciach programu Lekkoatletyka dla Każdego.

Swoich sił spróbować można było na czterech stacjach tj. skoki i biegi przez płotki, drabinka koordynacyjna, rzuty do celu oraz skoki na macie krzyżakowej. Uczestnicy mogli liczyć na dobrą zabawę oraz drobne upominki.

— Hasło "Sprawny jak moje wnuki" nie tyczyło się tylko sprawności fizycznej, ale również intelektualnej. Atrakcjami happeningu były łamigłówki przygotowane przez Mathriders, partia szachów Wnuk kontra Babcia/Dziadek oraz animacje zorganizowane przez Bibliotekę Miejską w Iławie — relacjonuje trenerka Aneta Ostanek.

Ponadto podczas trwania imprezy funkcjonowała rejestracja dzieci do biegu "Ja też lubię biegać", który odbędzie się 7 września, w przeddzień Iławskiego Półmaratonu La Rive im. Antoniego Gierszewskiego.

Na zakończenie imprezy odbył się "Marsz Pokoleń". Wszyscy uczestnicy — ci młodsi oraz ci starsi pokonując trasę nad Małym Jeziorakiem spotkali się pod wiatą przy hotelu Stary Tartak. Na spotkanie pokoleń czekał zdrowy poczęstunek oraz zabawa przy muzyce. Nie zabrakło również pamiątkowego zdjęcia.

UWAGA! NABÓR!
Zacznij przygodę ze sportem od lekkiej atletyki! Zapraszamy na bezpłatne zajęcia programu Lekkoatletyka dla każdego! Zaczynamy we wrześniu wraz z początkiem roku szkolnego.

Zajęcia dla dzieci klas I-III prowadzi Bożena Dreszler w środy i piątki w godzinach 16.30-18.00.
Zajęcia dla dzieci klas IV-VI prowadzi Aneta Ostanek w poniedziałki, środy i piątki w godzinach 16.30-18.00.
Treningi lekkiej atletyki dla młodzieży 2006 i starszych prowadzi Aneta Ostanek.

Wszystkie zajęcia odbywają się w Szkole Podstawowej nr 5 w Iławie. Zapraszam do kontaktu (http://sport-ilawa.pl/lekkoatletyka/) lub bezpośrednio z prowadzącą.

red
ilawa@gazetaolsztynska.pl


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. valeriia #2782874 | 79.184.*.* 28 sie 2019 12:30

    Polecam las w słoiku kreatorzyimprez.pl/atrakcje-dla-dzieci/w arsztaty-dla-dzieci/las-w-sloiku/

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages