Wtorek, 26 stycznia 2021. Imieniny Lutosława, Normy, Pauliny

Dziś "Sąsiedzkie Klimaty" — zapraszamy całe rodziny na piknik na iławski Gajerek!

2019-06-19 10:27:04 (ost. akt: 2019-06-19 10:51:12)
Zdjęcie ilustracyjne — stoisko ośrodka przy ul. Chełmińskiej podczas jednego z miejskich wydarzeń

Zdjęcie ilustracyjne — stoisko ośrodka przy ul. Chełmińskiej podczas jednego z miejskich wydarzeń

Urząd Miasta Iława oraz Ośrodek Psychoedukacji Profilaktyki Uzależnień i Pomocy Rodzinie, serdecznie zapraszają wszystkich rodziców wraz z dziećmi z osiedla Gajerek na piknik "Sąsiedzkie Klimaty". Piknik odbędzie się dziś, tj. w środę 19 czerwca, rozpoczęcie o godzinie 13.00 na placu przy Ośrodku Psychoedukacji (ul. Chełmińska 1).

— Zamierzamy stworzyć imprezę, która stanie się tradycją lokalnej społeczności, a takie wydarzenia cementują powstałe już więzi i sprzyjają powstawaniu nowych — podkreślają organizatorzy wydarzenia.

— Dzięki wspólnym rozmowom, zaangażowaniu i energii chcemy zaproponować szereg atrakcji dla całych rodzin - od tych najmłodszych do najstarszych mieszkańców osiedla.
W planach pikniku są warsztaty stolarskie, witrażu, krawieckie, występy artystyczne Klubu Aktywności "Junior" oraz występ Krzysztofa Kasprowicza z uczniami, rodzinny turniej z niespodziankami, pokazy sprzętu policyjnego i strażackiego, pokaz pierwszej pomocy, warsztaty grafity z profesjonalistą, warsztaty „Wzór na mur”, plenerowa biblioteka - "weź książkę, przynieść książkę", a przy tym gry planszowe, pokaz zumby, bańki mydlane oraz loteria zorganizowana przez Towarzystwo Przyjaciół Dzieci — czytamy w zaproszeniu otrzymanym z Ośrodka Psychoedukacji Profilaktyki Uzależnień i Pomocy Rodzinie.

Nie zabraknie doskonałych swojskich smaków i jeszcze lepszego towarzystwa. Możemy też zdradzić, że oprócz wszystkich wyżej wymienionych atrakcji, również tych wymienionych na plakacie (poniżej), przygotowaliśmy jeszcze jedną niespodziankę z myślą o najmłodszych.

Nie zapomnieliśmy również o starszej grupie uczestników naszego pikniku i tu na zakończenie "uczta dla ucha" - występ scholi "Gracja" z Parafii Przemienia Pańskiego w Iławie (Czerwony Kościół) - naprawdę warto posłuchać.

Cały piknik poprowadzi Dariusz Paczkowski, więc nie zabraknie dobrego humoru i ciekawych opowieści. A dzięki Karolowi Chołaszczyńskiemu, który wykona wspólne sąsiedzkie zdjęcie, wspomnienie pikniku i tych chwil zostaną z nami na długo.

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy - wspólnie powitajmy wakacje — zachęcają do przyjścia pracownicy ośrodka.

red
ilawa@gazetaolsztynska.pl


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages