Wtorek, 4 sierpnia 2020. Imieniny Dominiki, Dominika, Protazego

Radni klubu "Dla Iławy" zapraszają mieszkańców na otwarte spotkanie

2019-06-07 09:35:46 (ost. akt: 2019-06-07 10:08:56)

Autor zdjęcia: archiwum klubu radnych "Dla Iławy"

W środę 12 czerwca w świetlicy SDK "Polanka" w Iławie odbędzie się pierwsze z serii mobilnych spotkań z radnymi klubu "Dla Iławy". Radni będą do dyspozycji mieszkańców od godziny 17:00 do godziny 19:00.

Podobne spotkania radnych z klubu "Dla Iławy" odbywać się będą regularnie we wszystkich częściach miasta. Pierwsze spotkanie odbędzie się na osiedlu Podleśne, w sali SDK "Polanka" przy ulicy Okulickiego. W skład klubu "Dla Iławy" wchodzi sześcioro radnych: Włodzimierz Ptasznik, Michał Młotek, Tomasz Sławiński, Dariusz Paczkowski, Tomasz Woźniak i Ewa Jackowska.

W czasie spotkania będzie można zwrócić uwagę radnych na problemy, z którymi zmagają się mieszkańcy, a także podzielić się własnymi pomysłami. Spisane postulaty zostaną opracowane i przekazane władzom miasta.

Radni Rady Miejskiej w Iławie pełnią regularne dyżury w każdy poniedziałek w Urzędzie Miasta Iława.
- Mamy sygnały, że nie wszyscy mieszkańcy mogą dotrzeć do ratusza akurat w tych godzinach. Stąd pomysł organizacji dłuższego spotkania w innej części miasta - mówi przewodniczący klubu "Dla Iławy" Włodzimierz Ptasznik.
- Zapowiadaliśmy zresztą taką formę sprawowania naszego mandatu jeszcze w czasie kampanii wyborczej. Na środowym spotkaniu będą radni klubu ze wszystkich okręgów - dodaje.

Radni klubu "Dla Iławy" dostępni są również w ramach prowadzonego przez siebie Internetowego Biura Radnych, dostępnego na portalu społecznościowym Facebook pod adresem: https://www.facebook.com/dlailawy.

— Zgodnie z ustawą o samorządzie gminnym, jednym z podstawowych obowiązków radnych jest reprezentowanie mieszkańców, utrzymywanie z nimi stałej więzi, przyjmowanie zgłaszanych postulatów i przedstawianie ich organom gminy do rozpatrzenia — podkreślają radni z klubu "Dla Iławy".

red
ilawa@gazetaolsztynska.pl

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages