Piątek, 18 października 2019. Imieniny Hanny, Klementyny, Łukasza

Zapisz swoje dziecko na atrakcyjne półkolonie tenisowo-sportowe

2019-06-03 08:00:00 (ost. akt: 2019-05-30 13:40:32) Artykuł sponsorowany

Autor zdjęcia: archiwum MM Tenis

Marcin Karczewski i Mateusz Kubach z Towarzystwa Tenisa Ziemnego w Iławie po raz kolejny zachęcają do udziału w półkoloniach. — Organizujemy je także z myślą o dzieciach, które nigdy nie trzymały rakiety tenisowej w dłoni — mówią trenerzy.

Półkolonie tenisowo-sportowe odbędą się w dwóch terminach wakacyjnych: w dniach 22-26 lipca oraz 5-9 sierpnia. Trwają pięć dni, od poniedziałku do piątku codziennie w godzinach od 7.30 do 15.30.

— Dzieci mają dwa treningi tenisa dziennie i do tego codziennie inna atrakcja: windsurfing, plażowanie, trampoliny, motorówka z "bananem" lub z deskami, warsztaty sushi, ognisko, turniej tenisa — mówi Marcin Karczewski z TTZ Iława.

Uczestnicy półkolonii mają zapewnione pełne wyżywienie, czyli drugie śniadanie + obiad + owoce + woda bez limitu.
— Półkolonie organizujemy dla osób, które już grają w tenisa, ale też dla tych które nigdy nie trzymały rakietki w ręku i są zupełnymi nowicjuszami. Często pytają o to rodzice, więc od razu wytłumaczymy tę kwestię — dodaje Mateusz Kubach, który wraz z Marcinem Karczewskim (obaj są wychowankami TTZ Iława) półkolonie organizuje już od 5 lat.

— Półkolonie nie są naszą jedyną ofertą, bo na co dzień prowadzimy szkółkę, w której odbywają się regularne zajęcia dzieci w grupach. W dodatku, nie muszą mieć własnego sprzętu, bo rakiety dostają od nas — tłumaczy Karczewski.


ZAPRASZAMY
Marcin Karczewski tel. 664 986 307
Mateusz Kubach tel. 509 610 539

www: mmtenis.pl/szkolka-dla-dzieci/
facebook: https://www.facebook.com/akademiammtenis/
adres e-mail: mmteniscamp@gmail.com

Korty tenisowe na Stadionie Miejskim
ul. Sienkiewicza 1, 14-200 IławaPolub nas na Facebooku:

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages