Sobota, 20 lipca 2019. Imieniny Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny

Tenisistki i tenisiści stołowi z gm. Iława, Lubawa i Susz zagrają w finale Turnieju TVP3 Olsztyn

2019-05-28 11:14:08 (ost. akt: 2019-05-28 11:45:11)
Ekipa LZS Iława zajęła drugie miejsce w klasyfikacji drużynowej, a dodatkowo wprowadziła sześć osób do finału wojewódzkiego turnieju TVP3 Olsztyn 2019

Ekipa LZS Iława zajęła drugie miejsce w klasyfikacji drużynowej, a dodatkowo wprowadziła sześć osób do finału wojewódzkiego turnieju TVP3 Olsztyn 2019

Autor zdjęcia: archiwum drużyny

W hali Centrum Sportu i Rekreacji im. Jana Pawła II w Suszu odbył się półfinał wojewódzki 60. już edycji Masowego Wojewódzkiego Turnieju LZS w tenisie stołowym o Puchar TVP3 Olsztyn. Do rywalizacji przystąpili zawodnicy i zawodniczki, którzy pomyślnie przebrnęli eliminacje gminne oraz rejonowe. Najlepsi z półfinałów awansowali do finału, który zostanie rozegrany w najbliższą niedzielę 2 czerwca w Działdowie.

Celem imprezy była popularyzacja tenisa stołowego w środowisku wiejskim i miejskim, wprowadzenie masowej formy aktywności ruchowej, umożliwienie wypoczynku w czasie wolnym dla mieszkańców środowiska wiejskiego oraz wyłonienie tenisistów, którzy rywalizować będą w FINALE WOJEWÓDZKIM (Finał odbędzie się 02 czerwca 2019 r. w Działdowie).

WYNIKI PÓŁFINAŁU WOJEWÓDZKIEGO TURNIEJU TVP3 OLSZTYN
Susz 2019


Grupa 1 dziewcząt (rocznik 2006 i młodsze)
I Madej Zofia – KS Dekorglass Działdowo
II Pieckowska Maria – KS Dekorglass Działdowo
III Brzezińska Natalia – KS Dekorglass Działdowo
IV Grzywacz Gabriela – LZS Iława
V Wrzosek Agata – LZS Iława
VI Kamińska Zofia – LZS Iława
VII Dzięgielewska Róża – Gmina Lubawa

Grupa 1 chłopcy (rocznik 2006 i młodsi)
I Lipowski Michał – KS Dekorglass Działdowo
II Piotrowski Adam – KS Dekorglass Działdowo
III Łoziński Miłosz – Lidzbark Welski
IV Okulus Adam – Mlexer Elbląg
V Kozikowski Bartosz – Susz
VI Goryński Igor – Susz
VII Małecki Błażej – EKS Mlexer Elbląg

Grupa 2 dziewcząt (rocznik 2005-2001)
I Góralska Anna – LZS Iława
II Madej Zuzanna – KS Dekorglass Działdowo
III Golder Patrycja – Gmina Lubawa
IV Michalska Sandra – Gmina Działdowo
V Tomczyk Amelia – Susz
VI Różańska Wiktoria – Rybno
VII Żuralska Sylwia – Gmina Lubawa

Grupa 2 chłopcy (rocznik 2005-2001)
I Chojnowski Wojciech – KS Dekorglass Działdowo
II Anzel Jakub – KS Dekorglass Działdowo
III Szurawski Radosław – Gmina Działdowo
IV Browarski Artur – Rybno
V Cegielski Miłosz – Gmina Działdowo
VI Kacprzak Jakub – Susz
VII Węgorzewski Hubert – LZS Iława
VIII Góralski Kacper – LZS Iława

Grupa 3 kobiety (rocznik 2000-1984)
I Kulina Kamila – KS Dekorglass Działdowo
II Włodarska Emilia – LZS Iława
III Żuralska Marianna – Gmina Lubawa
IV Pieńczewska Magdalena – LZS Iława
V Żuralska Agnieszka – Gmina Lubawa

Grupa 3 mężczyźni (rocznik 2000-1984)
I Surdykowski Michał – Gmina Lubawa
II Żuralski Szymon – Gmina Lubawa
III Gostół Michał – LZS Iława
IV Krzykowski Szymon – Gmina Działdowo
V Borkowski Szymon – Grunwald
VI Wiśniewski Mateusz – Morąg

Grupa 4 mężczyźni (rocznik 1983-1969)
I Nadrowski Robert – LZS Iława
II Golder Tomasz – Gmina Lubawa
III Lubnau Artur – Nowe Miasto Lubawskie
IV Kuliński Mariusz – Morąg
V Łączyński Marcin – KS Dekorglass Działdowo
VI Brzeziński Zbigniew – KS Dekorglass Działdowo
VII Guzowski Andrzej – Gmina Lubawa
VIII Safianowski Mariusz – Susz

Grupa 5 mężczyźni (rocznik 1968-1954)
I Kosewski Witold – KS Dekorglass Działdowo
II Sosnowski Waldemar – KS Dekorglass Działdowo
III Chojnowski Ferdynand – KS Dekorglass Działdowo
IV Szczegielniak Andrzej – Susz
V Gutkowski Wojciech – LZS Iława
VI Dańczyszyn Dariusz – Susz
VII Klejna Dariusz – Susz
VIII Madej Sławomir – KS Dekorglass Działdowo

Grupa 6 mężczyźni (rocznik 1953 i starsi)
I Gęsicki Marian – KS Dekorglass Działdowo
II Wyganowski Jan – Morąg
III Dreszler Henryk – Gmina Lubawa
IV Hajduk Roman – KS Dekorglass Działdowo
V Adameczek Stanisław – Susz
VI Kocieniewski Włodziemiarz – Nowe Miasto Lubawskie
VII Kuliński Zbigniew – Morąg
VIII Urbanowicz Zdzisław – Morąg
IX Gawiński Roman – Nowe Miasto Lubawskie

Klasyfikacja drużynowa
I KS Dekorglass Działdowo – 114 punktów
II LZS Iława – 55 punktów
III Gmina Lubawa – 51 punktów
IV Susz – 29 punktów

V Gmina Działdowo – 20 punktów
VI Morąg – 18 punktów
VII Nowe Miasto Lubawskie – 9 punktów
VIII Rybno – 8 punktów
IX EKS Mlexer Elbląg – 7 punktów
X Lidzbark Welski – 6 punktów
XI Grunwald – 4 punkty

Zawodnicy z miejsc I – IV otrzymali pamiątkowe medale ufundowane przez CSIR Susz. Za klasyfikację drużynową przedstawiciele ekip z miejsc I – III otrzymali puchary ufundowane przez WMZ LZS. Wręczenia nagród dokonał Benedykt Czarnecki – Przewodniczący Warmińsko-Mazurskiego Zrzeszenia LZS.

Do ścisłego Finału Wojewódzkiego poszczególne Gminy/Kluby wprowadziły:
Gmina Lubawa – 6 osób
LZS Iława – 6 osób

Gmina Działdowo – 3 osoby
Morąg – 2 osoby
KS Dekorglass Działdowo 14 osób
Rybno – 1 osoba
Susz – 1 osoba
Nowe Miasto Lubawskie – 1 osoba
Lidzbark Welski – 1 osoby
Elbląg – 1 osoba

red
ilawa@gazetaolsztynska.pl

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages