środa, 21 października 2020. Imieniny Celiny, Hilarego, Janusza

Happening "Biegnij i Pomagaj!" już w niedzielę. Weź udział i wspomóż stowarzyszenie "Jesteśmy"

2019-05-23 16:25:40 (ost. akt: 2019-05-23 14:37:14)

W niedzielę 26 maja o godz. 15:10 zapraszamy wszystkich do udziału w happeningu organizowanym w szczytnym celu. Wydarzenie organizowane jest podczas 10-tych urodzin Galerii Jeziorak w Iławie. — Biegnij i pomagaj — wybierz swój sposób na pokonanie trasy prowadzącej wokół Małego Jezioraka i pomagaj innym! — zachęcają organizatorzy.

Za każdego uczestnika happeningu Galeria Jeziorak przekaże 10 złotych na wsparcie iławskiego Stowarzyszenia na Rzecz Dzieci i Młodzieży z Niepełnosprawnością Intelektualną „Jesteśmy”. Każdy z zarejestrowanych uczestników otrzyma numer startowy oraz kupon „10zł”. Po przekroczeniu mety należy wrzucić ten kupon do urny.

Dzięki Tobie kwota 10 złotych zostanie przekazana na rzecz Stowarzyszenia „Jesteśmy” — dodają organizatorzy wydarzenia.

Informacje o happeningu:
Bezpłatna rejestracja na stronie https://elektronicznezapisy.pl/event/3893.html oraz w biurze startowym na terenie Galerii Jeziorak w sobotę 25 maja od godz. 12:00 do godz. 16:00 oraz w dniu happeningu w godzinach 11.00 - 15.00. W tym czasie będzie można odbierać numery startowe.

Całe wydarzenie odbywa się w Galerii Jeziorak i jej okolicach. Długość trasy wynosi 2500 m, jedno okrążenie wokół jeziora Mały Jeziorak. Happening ma charakter rekreacyjny, dlatego nie będzie pomiaru czasu ani klasyfikacji. Udział w nim mogą brać również dzieci, pod opieką dorosłych!

Regulamin dostępny na stronie elektronicznezapisy.pl oraz w biurze startowym w Galerii Jeziorak w dniu rejestracji. W niedzielę o godzinie 16:00 zapraszamy na finałowe podsumowanie i urodzinowy poczęstunek przygotowany przez Galerię Jeziorak.

Happening objęty został patronatem Burmistrza Miasta Iława Dawid Kopaczewski.
Współorganizatorem biegu jest Iławskie Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji.
Partnerzy: Miasto Iława, Iława Inspiruje, Iławski Półmaraton La Rive, Jeziorak Iława, Broken Ball, Szkoła Pływania Orka, Fit House, Wir Iława, Drakens Iława, Piekarnia Tyrolska, La Stella, Infoilawa.pl, IławaDlaWas, Gazeta Iławska, Radio Eska.

red
ilawa@gazetaolsztynska.pl
źródło: Galeria JeziorakPolub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages