Sobota, 28 listopada 2020. Imieniny Jakuba, Stefana, Romy

Warsztat Terapii Zajęciowej w Iławie zaprasza na Dzień Otwarty. Nie zabraknie atrakcji [SZCZEGÓŁY]

2019-05-22 08:32:46 (ost. akt: 2019-05-22 08:38:21)

Autor zdjęcia: archiwum WTZ Iława

O Droga Społeczności Lokalna - zapraszamy do NAS! Już w piątek 24 maja można sobie do nas przyjechać, przydreptać, jednym słowem: odwiedzić nas – zaprasza na Dzień Otwarty zespół Warsztatu Terapii Zajęciowej w Iławie, mieszczący się od niedawna w budynku przy ulicy Wiejskiej 2d, za komendą policji.

- Będzie się dużo działo, będzie głośno i wesoło, będzie można zwiedzić każdy kąt, podpatrzeć jak wygląda nasza praca, dobrze zjeść i ciekawie spędzić czas. Gościć u nas będą m.in.: iławska komenda policji, Polski Czerwony Krzyż oraz Straż Ochrony Kolei. Swój wkład będą mieli również harcerze, którzy będą animować towarzystwo.

To nie wszystko: dzieciaki będą mogły również uwolnić swoją twórczość podczas malowania kredą na chodnikach, a w przerwie pomiędzy jedną a drugą atrakcją wata cukrowa i popcorn będą nawet wskazane - na dodanie sił.

Ciekawie zapowiada się również rywalizacja o tytuł Maser Chef of WTZ. Słynnego fartucha raczej nikt nie będzie musiał oddawać, bo to o dobrą zabawę przecież chodzi. Dużo by jeszcze opowiadać - zajrzyjcie koniecznie!

24.05.2019 (piątek) w godz. 12:00 – 18:00. W sam raz na dobre rozpoczęcie weekendu:) - zaprasza WTZ Iława, a my się do tego zaproszenia przyłączamy.

red. zico
m.partyga@gazetaolsztynska.pl


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages